فهرست
قلعه نویی: فقط تا فردا حق شادی داریم /در اهواز انتخاری و منطقی بازی می کنیم / ما ایرانی ها در سختی بهتریم
قلعه نویی: فقط تا فردا حق شادی داریم /در اهواز انتخاری و منطقی بازی می کنیم / ما ایرانی ها در سختی بهتریم

قلعه نویی: فقط تا فردا حق شادی داریم /در اهواز انتخاری و منطقی بازی می کنیم / ما ایرانی ها در سختی بهتریم

آی اسپورت  امیر قلعه نویی سر مربی استقلال پس از پیروزی مقابل الجزیره امارات در کنفرانس خبری حاضر شد و پاسخ خبرنگاران را داد .

قلعه نویی در توضیح شرایط بازی گفت : خدا را شکر توانستیم در یک بازی سخت 3 امتیاز بازی را بگیریم به شاگردانم افتخار میکنم. ما امروز جنگیدیم و با غیرت ایرانی پیروز شدیم نیمه اول الجزیره بهتر از ما بود و چند موقعیت گلزنی داشت ولی در نیمه دوم با تعویض هایی که انجام دادیم توانستیم به گل برسیم بد شانسی ما این بود که مهدی نظری بعد از 3 دقیقه حضور در میدان دچار اسیب دیدگی شد و ما مجبور شدیم یکی از تعویض های خودمان را برای نظری استفاده کنیم . خدا را شکر الان تقریبا به جدول مسابقات باز گشته ایم 2 فینال دیگر در پیش داریم. اگر مقابل الشباب هم مثل امروز بازی کنیم میتوانیم پیروز شویم اما باید بگویم برای تیم الجزیره و مربی بزرگ این تیم والتر زنگا احترام خاصی قائل هستم .

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که تعویض های شما بهتر از والتر زنگا بود ادامه داد : خدا را شکر تعویضهای ما در این مسابقه به کارمان امد وتوانستیم به پیروزی برسیم.

سر مربی استقلال در پاسخ به سوال خبر نگار اماراتی مبنی بر اینکه روز یکشنبه هفته اینده مهمترین بازی فصل شما مقابل فولاد که به نوعی فینال لیگ است برگزار خواهد شدگفت :وقتی شما برنده میشوید اشکالها تا حدودی پوشیده میشود ما در بازی رفت مقابل الجزیره بهتر از امروز بودیم و میتوانستیم در تهران هم پیروز شویم ما تا فردا حق داریم برای برد امشب خوشحالی کنیم چون باید به فکر بازی با فولاد باشیم .در انجا انتحاری و منطقی بازی خواهیم کرد و امید وارم در لیگ هم به جدول باز گردیم .

قلعه نویی در پاسخ به سوال خبر نگاری مبنی بر اینکه استقلال در شرایط سخت بهتر عمل می کندگفت :این خصوصیت مردم ایران است که در شرایط سخت بهتر عمل می کنند در بازی تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی هم شرایط سخت و خاصی وجود داشت ولی با غیرت بازیکنان ایرانی توانستیم به جام جهانی صعود کنیم ما جنگیدیم و با قلبهایمان بازی کردیم و به جام جهانی صعود کردیم.

سر مربی استقلال در پایان در باره علت شکست الجزیره در بازی امشب با  تواضع گفت: فکر می کنم به خاطر فشردگی بازیهایی بوده که الجزیره در این چند وقت انجام داده است البته باید بگویم ما در نیمه دوم توانستیم با قدرت تاکتیکی در این میدان پیروز شویم.

     
آی اسپورت
2014-04-03 00:06:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر