فهرست
گواردیولا: امیدوارم فردا گل های زیادی را وارد دروازه بوفون کنیم
گواردیولا: امیدوارم فردا گل های زیادی را وارد دروازه بوفون کنیم

گواردیولا: امیدوارم فردا گل های زیادی را وارد دروازه بوفون کنیم

آی اسپورت- بایرن‌مونیخ فرداشب در دیداری حساس و تماشایی در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه خانگی خود به مصاف یوونتوس می‌رود. صحبت‌های پپ گواردیولا در نشست خبری پیش از بازی که امشب برگزار شد را می‌خوانید:

**یوونتوس با ترکیب فعلی اش عناوین زیادی را فتح کرده و از رویکرد فوق العاده خوبی بهره می برد. من به خط دفاعی آنان حسادت می کنم. آن ها این توانایی را دارند که با 10 بازیکن پشت توپ به خوبی دفاع کنند. بارزالی، بونوچی و کیه لینی این توانایی را به یوونتوس بخشیده اند. یوونتوس تحت هر شرایطی و به علت های گوناگون، فوق العاده خطرناک است.

**شاید فردا موراتا به جای مانژوکیچ بازی کند یا شاید هم هر دو بازیکن در ترکیب اصلی قرار داشته باشند. مارکیزیو بازی نخواهد کرد اما آن ها در بازی رفت نیز از هرنانس استفاده کردند و احتمال تکرار این اتفاق وجود دارد. کیه لینی در بازی رفت هم بازی نکرد و در مجموع بعید می دانم این تیم با تغییرات زیادی وارد بازی شود."**بوفون یک بازیکن فوق العاده است که برای مدت طولانی در بالاترین سطح ممکن بازی کرده است. باعث افتخار من است که او را ملاقات می کنم. با این حال امیدوارم فردا گل های زیادی را وارد دروازه او کنیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-03-15 22:37:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر