فهرست
پیش‌بازی: بایرن مونیخ – یوونتوس؛ بدشانسی‌هایِ بانویِ پیر
پیش‌بازی: بایرن مونیخ – یوونتوس؛ بدشانسی‌هایِ بانویِ پیر

پیش‌بازی: بایرن مونیخ – یوونتوس؛ بدشانسی‌هایِ بانویِ پیر

آی‌اسپورت – بازگشتِ جنگجویانه‌یِ یوونتوس در بازیِ رفت و گل‌هایِ پائولو دیبالا و استفانو استورارو باعث شد تا جذابیتِ بازیِ امشب حفظ شود. با این وجود کارِ شاگردانِ مکس الگری مقابلِ بایرن در آلیانتز آرنا بسیار مشکل است و غیبتِ دیبالا و مارکیزیو و به احتمالِ زیاد مانزوکیچ به دلیلِ مصدومیت هم به این مشکلات اضافه می‌کند. بایرن که در بازیِ رفت با دو گلِ مولر و روبن ابتدا پیش افتاد، تنها تیمی است که در دو ماهِ اخیر موفق شده به یوونتوس گل بزند. اما شاگردانِ پپ که این هفته به فرمِ خوبشان بازگشتند و وردر برمن را با 5 گل شکست دادند در این بازی نیاز به گل زدن ندارند و یک تساویِ بدون گل هم برایِ صعودشان کافی است.
 
آمارِ کلیدیِ دو تیم
 
1-بایرن برایِ هشتمین سالِ پیاپی است که به دورِ حذفیِ چمپیونز لیگ می‌رسد. بایرن در 6 فصلِ اخیر 5 بار به نیمه نهایی رسیده است.
2-بایرن و یووه تنها یک بار در دورِ حذفیِ چمپیونز لیگ مقابلِ هم قرار گرفتند، در یک چهارمِ نهاییِ فصلِ 2012-2013 که با برتریِ 4-0 بایرن در مجموعِ دو بازی به پایان رسید.
3-یووه در 5 بازیِ اخیر در چمپیونز لیگ مقابلِ بایرن بدونِ پیروزی بوده است (2 مساوی، 3 باخت). آخرین پیروزیِ یووه مقابلِ بایرن به سالِ 2005 و با دو گلِ دیوید ترزگه برمی‌گردد.
4-بایرن بالاترین درصدِ مالکیتِ توپ در این فصلِ چمپیونز لیگ را داشته است (71 درصد).
5-هر 5 گلی که بایرن در این فصل از چمپیونز لیگ دریافت کرده در نیم ساعتِ آخرِ بازی‌ها بوده است.
6-هر 3 بازیِ این فصلِ یوونتوس مقابلِ حریفانِ آلمانی با تساوی به پایان رسیده است (2 بار مقابلِ بوروسیا مونشن گلادباخ، 1 بار مقابل بایرن).
7-توماس مولر در 14 بازیِ اخیرش در چمپیونز لیگ 13 گل برایِ بایرن زده است.
8-آلوارو موراتا در 8 بازیِ حذفیِ چمپیونز لیگ برایِ یوونتوس 5 گل زده و 1 پاسِ گل داده است.
 
ترکیبِ احتمالیِ دو تیم
 

 
     
آی اسپورت
2016-03-16 09:08:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر