فهرست

محتوای جلسه طارمی با برانکو: رد هر گونه اختلاف

آی اسپورت - فقط کافی بود تا طارمی برای دیدار مقابل صبا روی نیمکت برود تا حرف و حدیث‌ها شروع شود و بگویند طارمی به خاطر علی دایی این کار را کرده یا از این‌جور حرف‌ها. 
طارمی که اعلام کرده بود که دیگر مصاحبه نمی‌کند، تا حالا هم به حاشیه‌ها جوابی نداده اما شاید جالب باشد واکنش طارمی در قبال این حرف و حدیث‌ها را بدانیم.
 در حالی که یک روز پیش از حضور در اردوی تیم ملی، طارمی با برانکو ایوانکوویچ یک جلسه محرمانه داشته، یکی از بازیکنان بزرگ تیم پرسپولیس پس از این جلسه، با او صحبت می‌کند و مهاجم گلزن پرسپولیس در پاسخ به این بزرگ تیم می‌گوید: «جلسه خوبی بود و برانکو برای پرسپولیس هم پدر است و هم سرمربی.»
 مهدی که حسابی از جلسه با برانکو روحیه گرفته بود، به این بزرگ تیم می‌گوید: «در این دو سال آن‌قدر حرفه‌ای شدم که متوجه شرایط زندگی حرفه‌ای شده باشم. باور کن هیچ‌کس از من حرفه‌ای‌تر زندگی نمی‌کند و خود تو در جریان زندگی من هستی و می‌بینی که چطور زندگی می‌کنم.»
 طارمی که خیلی‌ها عنوان کرده‌اند برانکو به شدت از او عصبانی است، خلاف این موضوع را به این بازیکن می‌گوید: «همه ما و خود تو می‌دانی که بدون برانکو الان مدعی قهرمانی نبودیم. متاسفانه برای ضربه زدن به پرسپولیس از کاه کوه می‌سازند. با برانکو نه اختلاف دارم و نه سوءتفاهم و خودت شاهد هستی که در این فصل چند بار با مصدومیت بازی کرده‌ام، فدای سر هوادار. من عاشق پرسپولیسم؛ سرم که هیچ، جانم را هم برای پرسپولیس می‌دهم. هر چه دارم از هواداران پرسپولیس است.»
 
منبع: روزنامه گل
     
آی اسپورت
2016-03-16 09:09:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر