فهرست
وقتی قهرمانی از فاصله 40 متری بازیکن اخراج کرد
وقتی قهرمانی از فاصله 40 متری بازیکن اخراج کرد

وقتی قهرمانی از فاصله 40 متری بازیکن اخراج کرد

آی اسپورت - یکی از ویژگی‌های محسن قهرمانی به جز جنجال آفرینی، شنیدن اصوات از فاصله بسیار دور بود. این داور پرحاشیه چند بار به خاطر اینکه اعتراض‌ها و الفاظ نامناسب بازیکنان را از راه دور شنید آن‌ها را از بازی اخراج کرد. قهرمانی درباره این ویژگی عجیب و غریبش توضیحات جالبی داده است.
او گفته:«به هر حال یکسری خصوصیات خوب را خدا به هر کسی می‌دهد. مهم این است که چطور از آنها استفاده کنیم. نمی‌خواهم حرفی بزنم که دوستانم در داوری زیر سؤال بروند اما قبول هم نمی‌کنم که حرفی در فاصله دو متری یک داور زده شود و دوربین‌های تلویزیون هم لب‌خوانی کند اما داور بگوید که من نشنیدم. شما باورتان می‌شود؟! من بازیکن را از فاصله ۴۰ متری روی نیمکت هم اخراج کردم. بازیکن تیم سایپا کنار دکتر زادمهر نشسته بود و او را اخراج کردم. دکتر زادمهر از من پرسید چه چیزی از او شنیده‌ای که من در پاسخ گفتم او چنین لفظی را به کار برده و پس از آن دکتر زادمهر هیچ چیزی نگفت. دیدن و شنیدن لازم و ملزوم هم هست. فکر می‌کنم در ایران بیشترین فحاشی را من شنیدم و اخراج کردم. حالا در کنار من علی فغانی و محسن ترکی هم هستند که شنیده‌اند و اخراج کرده‌اند.»

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-16 10:59:33
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۵۷
توهم
برزو
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۵۸
دایی و لنگ باعث شدند دو سال از فوتبال دور باشی // لعنت بهشون // کاش میذاشتی اون بازی رو دایی ببره تا اینقدر حاشیه واست به وجود نیاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر