فهرست
انتقاد شدید پسر ژنرال از کارشناسی حاج رضایی
انتقاد شدید پسر ژنرال از کارشناسی حاج رضایی

انتقاد شدید پسر ژنرال از کارشناسی حاج رضایی

آی اسپورت - هوتن قلعه‌نویی نسبت به صحبت‌های امیر حاج رضایی در بازی تراکتورسازی با پاختاکور واکنش نشان داد. در حالی که باخت تراکتورسازی پیش از بازی الهلال مقابل الجزیره امارات بود و حاج رضایی ناامیدانه پیش بینی کرده بود تیم ضعیف (!) اماراتی به سادگی از نماینده عربستان شکست می خورد تا کار برای تراکتورسازی سخت تر شود، ولی شب گذشته الجزیره موفق شد از الهلال مساوی بگیرد.
هوتن با اشاره به این نکته متنی را در صفحه اجتماعی خود به این شرح منتشر کرد: «از بذل محبت کارشناس خبره سیما نسبت به نماینده ایران، تراکتور بسیار مستفیض شدم. لبخند و چهره شاد برخی ها در رسانه ملی بعد از شکست تراکتورسازی شاید توهم ذهنی من از این باشد که یک ایرانی چطور می تونه از شکست هموطنانش مسرور باشه!! یقینا اشتباه می کنم و ناشی از جوانی من است، اما به سمع گرامیشان برسانم همان الجزیره که فرمودند ضعیف است (که احتمالا هدف لوث کردن ٢ برد ارزشمند تراکتورسازی در ٢ بازی نخست بود،) موفق شد الهلال قدرتمند را متوقف کند. اگر با پدر من مشکلی دارند حداقل به میلیون ها بیننده احترام بگذارند و اطلاعات غلط بر مبنای سلایق شخصی ندهند. تراکتور ایران این بازی رو ناعادلانه باخت، حتی شاید صعود هم نکند اما در حال حاضر با افتخار در صدر گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیاست.»
هوتن در پایان نوشت: «زنده باد ایران، زنده باد تراکتورسازی آذربایجان و زنده باد وطن پرستان واقعی سرزمین همیشه جاویدان ایران.»

کد خبر:9402
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-03-16 11:20:48
نظر دهید

۱۰ نظر
sina
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۲۷
In dg kie baba chi mige fek karde kie in bache :))
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۳۲
فقط یاشاسن اذربایجان
-
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۵۸
همونجور که قندلی و علی و نوچه ها و گودرزی و اسدی از بردهای تیم ملی ناراحت می شن توله
-
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۴۰
طرفداری از پدرشو با وطن پرستی یکی میکنه. خجالت آوره.
-
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۱۹
خفه شو نانگ اورده بجای نارگیل رو نیمکت تو فوتبال میفمیدی جات لیگ سه نبود
ایران
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۴۳
یعنی سایت شما انقدر افت کرده که حرفای اینا رو هم به عنوان خبر می نویسین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۶
امیر کپک اوغلی
رضا
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۵۵
عاشق فوتبالم اما طرفدار افراطی هیچ تیم ایرانی نیستم....
اما متاسفم برای آی اسپرت که کم کم داره زرد میشه!! انعکاس حرفای یک بچه از روی غرور و تعصب به پدر، علیه یک پیشکسوت سپید مو نباید روی خروجی یک سایت پر مخاطب قرار بگیره. واقعا متاسفم.
برزو
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
گبورا پا تخته! یاشاسین یالبوگریلاسینا
برزو
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۵۶
الحق که پسر ژنرالی // از همه ی دوستان خواهش میکنم به پیج اینستاگرام امیر هوتن خان قلعه نوعی ژنرال اینده ی استقلال و فرمانده ی اینده ی ارتش ابی برن و پیج اش رو لایک بزنن. // هوتن خان داره پله پله راه پیشرفت رو طی میکنه ایشالا یه روز کنار مسی و نیمار بازی میکنه اون روز خیلی نزدیکتراز اون چییه که فکر میکنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر