فهرست
ردنپ برای هدایت تیم ملی اردن به توافق رسید
ردنپ برای هدایت تیم ملی اردن به توافق رسید

ردنپ برای هدایت تیم ملی اردن به توافق رسید

آی اسپورت - هری ردنپ پذیرفت که هدایت تیم ملی اردن را در بازی های مقدماتی جام جهانی بر عهده داشته باشد. موضوعی که ردنپ در خصوص آن توافق کرده هدایت اردنی ها در دو بازی مقدماتی مقابل بنگلادش و استرالیا است و این کار را به خاطر دوستی با شاهزاده علی انجام داده است. گفتنی است در گروه B مسابقات، استرالیا با 15 و اردن با 13 امتیاز تیم های اول و دوم هستند. 25 مارس بازی با بنگلادش در خانه و پنج روز بعد بازی سرنوشت ساز در سیدنی برگزار خواهد شد. ردنپ 69 ساله که سابقه مربیگری در وست هم و تاتنهام و تیم های دیگری را دارد، به عنوان گزینه ای برای باشگاه دربی کانتی هم مطرح است.
او در خصوص مربیگری اردن گفت:  دو هفته سخت خواهیم داشت، به طور حتم. من و شاهزاده علی دوستیم و می خواستم که او جانشین سپ بلاتر شود. او از من خواست که تیم را برای دو بازی مربیگری کنم و موافقت کردم. بازی فارست را خواهم دید و بعد به لندن باز می گردم و مستقیما به اردن پرواز خواهم کرد. روزهای شلوغی داشته ام اما دلم برای هیجان فوتبال تنگ شده بود. 
ردنپ تائید کرد که برای هدایت دربی در فصل آینده به توافق رسیده است:  مل (موریس، رئیس باشگاه) مرد خوبی است و دربی باشگاهی فوق العاده است که شایستگی حضور در لیگ برتر را دارد. هیجان انگیز خواهد بود. 

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-16 11:36:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر