فهرست
گل‌محمدی: گفته بودم برانکو بهترین گزینه برای پرسپولیس است
گل‌محمدی: گفته بودم برانکو بهترین گزینه برای پرسپولیس است

گل‌محمدی: گفته بودم برانکو بهترین گزینه برای پرسپولیس است

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب‌آهن یک سال موفقیت‌آمیز را در فوتبال ایران پشت سر گذاشت. او حالا تیمش مدعی قهرمانی در لیگ برتر است و شانس زیادی هم برای قهرمانی در جام‌حذفی ایران دارد. گل‌محمدی در آستانه بازی حساس تیمش مقابل بنیادکار در لیگ قهرمانان آسیا به سوالات همشهری ورزشی پاسخ داده است.
 
سال 1394 برای شما چطور بود؟
در مجموع سال خوبی برایم بود؛ خصوصا از لحاظ فوتبالی و ورزشی. از نتایجی که گرفتیم راضی‌ام؛ ما تا فینال جام‌حذفی جلو آمدیم، در لیگ برتر مدعی قهرمانی هستیم و در لیگ قهرمانان آسیا هم نتایج خوبی گرفته‌ایم. البته برای فوتبال ایران سال خوبی نبود.
 
چرا؟
به هر حال ما عزیزان زیادی را در فوتبال از دست دادیم. خصوصا از دست دادن هادی نوروزی که یک ضایعه بسیار تلخ و بزرگ بود. من دو سال با هادی کار کردم و او بازیکنی آرام و محجوب بود. نوروزی اهل زندگی و خانواده بود و نباید برایش این اتفاق رخ می‌داد. هرکاری می‌کنم نمی‌توانم این اتفاق تلخ را به‌راحتی فراموش کنم. از دست دادن عزیزانی چون همایون شاهرخی و رضا احدی هم تلخ بود.
 
فکر می‌کنید ذوب‌آهن در سال1395 قهرمانی در لیگ برتر و جام‌حذفی را تجربه کند؟
پیش‌بینی که نمی‌شود کرد ولی ما اگر اراده قوی داشته باشیم، می‌توانیم در هر دو جام قهرمان شویم. امیدوارم که به هدفمان برسیم.
 
بزرگ‌ترین آرزوی فوتبالی شما در سال95 چیست؟
امیدوارم با ذوب‌آهن قهرمان لیگ و جام‌حذفی شویم.
 
در مورد بازی با بنیادکار در لیگ قهرمانان چه صحبتی دارید؟
ما دو بازی این تیم مقابل النصر را دیدیم که آنها می‌توانستند بهتر نتیجه بگیرند. بنیادکار هنوز شانس صعود دارد و معتقدم گروه ما سخت‌ترین گروه است. کار سختی داریم ولی بازیکنان ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا انگیزه متفاوتی دارند. بچه‌های ما دوست دارند بدرخشند.
 
پروازتان هم که 5ساعت تاخیر داشت.
بله، این تاخیر تمام برنامه‌های تیم را به هم زد. نمی‌دانم برای این تاخیر باید یقه چه کسی را بگیریم. ما باید سر ساعت به ازبکستان می‌رفتیم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد؛ در حالی که به ما گفته بودند پرواز چارتر است.
 
راستی می‌دانید که پرسپولیس برای فصل بعد با برانکو به توافق رسیده است؟
این خبر را از شما می‌شنوم. من قبلا هم گفته بودم که برانکو بهترین گزینه برای پرسپولیس است. برای این مربی و پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم.

9411
     
آی اسپورت
2016-03-16 11:41:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر