فهرست
تبعات کناره‌گیری تیم‌های ایران؛ محرومیت 2ساله و کاهش سهمیه
تبعات کناره‌گیری تیم‌های ایران؛ محرومیت 2ساله و کاهش سهمیه

تبعات کناره‌گیری تیم‌های ایران؛ محرومیت 2ساله و کاهش سهمیه

آی اسپورت - در حالی که پیش از این اعلام شده بود در صورتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه باشگاه‌های ایرانی رای بدهد. ایران از این مسابقات کناره‌گیری خواهد کرد اما اکنون به نظر می‌رسد در صورتی که باشگاه‌های ایرانی از ادامه حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف بدهند جریمه و محرومیت‌های سنگینی متوجه باشگاه‌های ایرانی و همچنین فوتبال ایران خواهد شد.
در صورتی که باشگاه‌های ایرانی از لیگ قهرمانان کنار بکشند احتملا محرومیت دو ساله این باشگاه‌ها (سپاهان، ذوب‌آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز) وجود دارد و همچنین ممکن است 1+3 سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا در مسابقات آتی به حداقل برسد.

کد خبر:9402
  ۶  
آی اسپورت
2016-03-16 16:22:56
نظر دهید

۶ نظر
the red wolfes
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۳۶
خدا خودش جواب این هوادارای بی فرهنگ پرسپولیسو میده ان شا... با اون کارشون تو ورزشگاه آزادی ضربه بزرگی به ایران زدند حالا اگه بازی کنن اقتدار ایران خدشه دار میشه هم سیاسی هم اقتصادی اگرم بازی نکنن واسه ایران محرومیت و جریمه های سنگین در پی داره .
KUPAL63
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۵۸
نباید انصراف بدیم پیروزی با بی فرهنگیه هواداراش باعث این تصمیم اسیا شد تراختور چرا باید انصراف بده؟
برزو
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۲
کاری به نارنجک زدن لنگ نداره این قضیه the red wolfes /// خیلی قبلتر و بعد از تسخیر سفارت و کنسولگری عربستان این حواشی به وجود اومد.
جواد
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۲۱
فدراسیون باید از طریق فیفا این موضوع را پیگیری و اعتراض کند چرا که کنفدراسیون فوتبال آسیا تحت تاثیر عربهای و این کار سیاسی است نه فوتبالی
رامین از جلفا
پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۰۸
من میگم اخه چرا به عربستانی ها نگفتن اگر کناره گیری کنین محروم میشین سهمیه تون کم میشه.چرااااا؟زورشون به ایران میرسه فقط خخخخخخخخخخ بی لیاقتن
هرکیم
پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۳
چه بهتر! ما که نیستیم فصل بعد عوضش تلافی کار لنگیا رو درمیاریم فصل بعد میرن جام ولایت :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر