فهرست
سرخیو راموس، رکورددار اخراج در تاریخ رئال مادرید
سرخیو راموس، رکورددار اخراج در تاریخ رئال مادرید

سرخیو راموس، رکورددار اخراج در تاریخ رئال مادرید

آی اسپورت - سرخیو راموس در دیدار یکشنبه شب ر‌ئال‌ ماد‌رید و لاس پالاماس، بیستمین کارت قرمز خود را در طول دوران فوتبالش دریافت کرد تا در تاریخ این باشگاه رکورد جدیدی را به ثبت برساند. او بیشتر از همه بازیکنان تاریخ این باشگاه اخراج شده است.  مدافع ر‌ئال‌ ماد‌رید با نفر دوم که فرناندو هیرو است، فاصله زیادی دارد. هیرو 12 کارت قرمز دریافت کرده بود. راموس تاکنون هفت کارت قرمز مستقیم گرفته که تنها یکی از آنها بخشیده شده است.
آمار کارت‌های او باشگاه را نگران کرده است چون راموس یکی از ارکان اصلی و مهم تیم است. او برابر سویا دومین بازی خود را در این فصل به علت محرومیت از دست می‌دهد. او هنگام دریافت کارت قرمز برای داور دست زد که می‌توانست محرومیت بیشتری را برای او به همراه داشته باشد. فصل گذشته اولین فصلی در مادرید بود که راموس آن را بدون دریافت کارت قرمز به پایان رساند.
راموس با کارتی که در دیدار با لاس پالماس دریافت کرد، اکنون به رکورد 15 اخراج «پاتکی سالفیاس» در لالیگا رسید. او تقریبا هر 23 هفته‌ یک بار اخراج می‌شود. اگر به همین روند ادامه دهد، در دو فصل آینده رکورد «آلفارو وا آگوئادو» (18 کارت قرمز) را خواهد شکست. لوپو، بازیکن سویا تنها یک کارت قرمز با او فاصله دارد. بازیکن سویا نیز می‌تواند به رکورد خود بیفزاید.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-16 13:18:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر