فهرست
کی‌روش: صحبت‌های آقای روحانی کار ما را سخت‌تر می‌کند
کی‌روش: صحبت‌های آقای روحانی کار ما را سخت‌تر می‌کند

کی‌روش: صحبت‌های آقای روحانی کار ما را سخت‌تر می‌کند

آی اسپورت - تعریف و تمجید حسن روحانی رئیس جمهور از تیم ملی فوتبال ایران و نمایش این تیم در بازی با آرژانتین، کارلوس کی‌روش را خوشحال کرده است. سرمربی تیم ملی امروز و در پایان تمرین صبح تیم ملی در این باره به خبرنگاران گفت:« ما در ایام مبارکی قرار داریم. مطمئناً صحبت‌های رئیس جمهور بسیار خوشحال کننده است و من این صحبت‌های میمون و مبارک را در قلب خودم نگه می‌دارم. این تعریف را به عنوان یک مدال شخصی و منافع شخصی نگاه نمی‌کنم. دقیقاً برعکس این است و اگر تاکنون فکر می‌کردیم فقط یک زمین استاندارد برای تیم ملی نیاز داریم، اکنون می‌گویم که 10 زمین تمرین مناسب برای تیم ملی نیاز داریم. فکر می‌کنم صحبت‌های روز گذشته روحانی یک پیام برای مسئولان ورزش کشور داشت و وقتی صحبت از مسئولان ورزش کشور می‌شود یعنی تمام مدیران، مربیان و بازیکنان جزو مسئولان ورزش هستند که باید برای موفقیت فوتبال تلاش کنند.
من فقط می‌دانم وظیفه‌ای سنگین به من محول می‌شود و وظیفه سنگین را روی دوش خودم حس می‌کنم. وقتی رئیس جمهور محترم، آقای روحانی این صحبت‌ها را انجام می‌دهد وظیفه من سنگین‌تر می‌شود. من فرامایشات ایشان را یک تعریف شخصی برداشت نمی‌کنم، بلکه چراغ راهی برای راه ماست که بتوانیم بهتر به کار خود ادامه بدهیم و شرایط بهتری را رقم بزنیم. ما به این شکل صحبت‌ها را برداشت می‌کنیم. صحبت‌های رئیس جمهور درباره بازی با آرژانتین اتفاقی نبوده و بحثی پشت این حرف‌ها بوده است.
بازی با آرژانتین نهایت غرور، افتخار و توانایی فوتبال ایران است که می‌تواند در عرصه بین‌المللی نشان دهد. آن بازی باعث شعور و غرور فوتبال ایران شد. من صحبت‌های روحانی را اینطور برداشت می‌کنم که باید در ادامه راه با شرایط و امکانات بهتری کار را ادامه دهیم تا موفق باشیم. این سخنان کار ما را سخت می‌کند و ما یک کار سخت داریم  که هفته آینده دو بازی برگزار می‌کنیم و بعد از آن قرعه‌کشی دور دوم انتخابی جام جهانی را داریم و باید تلاش کنیم تا نتیجه بهتری نسبت به دور قبل بگیریم. من یک بار دیگر باید از دکتر روحانی تشکر کنم.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-16 13:27:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر