فهرست
سناریوی تکراری استقلال: طلسم سیاه زمستان
سناریوی تکراری استقلال: طلسم سیاه زمستان

سناریوی تکراری استقلال: طلسم سیاه زمستان

آی اسپورت - مشکلات استقلال در نیم فصل، تمام شدنی نیستند. روزبه چشمی ستاره این تیم که در بازی با پدیده مصدوم شده بود، باید زیر تیغ جراحی برود و تا پایان فصل را از دست خواهد داد. اتفاقی که شاید، چهارمین قهرمانی لیگ برتر را از استقلال بگیرد.

لیگ یازدهم، سیزدهم و چهاردهم هم استقلال ضربه بزرگی در زمستان خورد. لیگ یازدهم جدایی فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات نیم فصل شوک بزرگی به استقلال بود. ضربه‌ای که در نهایت به از دست رفتن قهرمانی منجر شد. لیگ دوازدهم زندی، جانواریو، میداوودی و توزی نیم فصل از استقلال جدا شدند اما در نهایت، افت همزمان سپاهان کمک کرد استقلال قهرمانی لیگ را جشن بگیرد. لیگ سیزدهم، جدایی دوباره مجیدی و رفتن نکونام و منتظری به کویت و قطر، قهرمانی را از استقلال گرفت. فصل پیش هم جدایی همزمان آندو، نوری و قاضی همین سناریو را برای این تیم تکرار کرد.

استقلال امسال در نقل و انتقالات زمستانی، عملکرد خوبی داشت و اجازه جدایی ستاره‌هایش را نداد. با این وجود، این بار بدشانسی به شکل دیگری سراغ این تیم آمد و مظلومی هافبک دفاعی ثابت و ارزشمند تیمش را این بار بخاطر مصدومیتی طولانی‌مدت از دست داد. مظلومی، این بار امیدوار است به لطف دیگر ستاره‌ها و رقبای پرفراز و نشیب از تکرار فاجعه لیگ یازدهم جلوگیری کند. کاری سخت که عیار او در روزهای سخت را هم معلوم خواهد کرد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-16 17:08:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر