فهرست
پسر قلعه نویی علیه حاج رضایی: از باخت تراکتور خوشحالند
پسر قلعه نویی علیه حاج رضایی: از باخت تراکتور خوشحالند

پسر قلعه نویی علیه حاج رضایی: از باخت تراکتور خوشحالند

آی اسپورت- در حالی که باخت تراکتورسازی پیش از بازی الهلال مقابل الجزیره امارات بود و حاج رضایی ناامیدانه پیش بینی کرده بود تیم ضعیف اماراتی به سادگی از نماینده عربستان شکست می خورد تا کار برای تراکتورسازی سخت تر شود، ولی شب گذشته الجزیره موفق شد از الهلال مساوی بگیرد. ‌تراکتوریها بعد از این که نتوانستند الهلال را شکست دهند علیه حاج رضایی مصاحبه کردند! بعد از عباسی،هوتن قلعه نویی هم به صحبتهای این کارشناس واکنش نشان داده است:«از بذل محبت کارشناس خبره سیما نسبت به نماینده ایران، تراکتور بسیار مستفیض شدم. لبخند و چهره شاد برخی ها در رسانه ملی بعد از شکست تراکتورسازی شاید توهم ذهنی من از این باشد که یک ایرانی چطور می تونه از شکست هموطنانش مسرور باشه!!
یقینا اشتباه می کنم و ناشی از جوانی من است، اما به سمع گرامیشان برسانم همان الجزیره که فرمودند ضعیف است (که احتمالا هدف لوث کردن ٢ برد ارزشمند تراکتورسازی در ٢ بازی نخست بود،) موفق شد الهلال قدرتمند را متوقف کند. اگر با پدر من مشکلی دارند حداقل به میلیون ها بیننده احترام بگذارند و اطلاعات غلط بر مبنای سلایق شخصی ندهند. تراکتور ایران این بازی رو ناعادلانه باخت، حتی شاید صعود هم نکند اما در حال حاضر با افتخار در صدر گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیاست.»
هوتن در پایان نوشت: «زنده باد ایران، زنده باد تراکتورسازی آذربایجان و زنده باد وطن پرستان واقعی سرزمین همیشه جاویدان ایران.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-03-16 19:19:49
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
این خبر مسخره رو صبح هم گذاشته بودید.
-
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۱۹
شما؟
-
پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۵۶
تو هم از تخم و ترکه همون پدر خقه بازتی
الکی چاپلوسی نکن
-
پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۲:۰۰
همونمون مونده بود تو از حقه ازربایجان و تراکتور دفاع کنی و ... تو که با یه باد کوچک بابات میره سمته اسپقلالیا خودت هم که تکلیفت معلومه .... کسی که از این تیم و دیار دفاع میکنه و سینه شو سپر میکنه براش باید عرق داشته باشه باید تعصبشو بکشه و عاشق باشه ... تو عزیزم برو مشق هاتو بنویس میام خط میکشم زیرشون برای عوام فریبی وحرفهای خوشگل زدن خیلی کوچولویی هنوز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر