فهرست
دفاعیه صالح از استقلال: فوتبال فقط بازی زیبا نیست
دفاعیه صالح از استقلال: فوتبال فقط بازی زیبا نیست

دفاعیه صالح از استقلال: فوتبال فقط بازی زیبا نیست

آی اسپورت- تداوم استقلال در صدر جدول و بردهای پی در پی این تیم باعث نشده تا در این عقیده که استقلال خوب بازی نکند تغییری بوجود بیاید. خوب بازی نکردن استقلال مساله ای است که حتی بعضی از استقلالی ها هم آن را قبول دارند. با این حال مجید صالح این مساله را حاصل القای رسانه ها می‌داند! او در این مورد گفت:«هر تیمی با توجه به داشته هایش سبک خاص خود را در زمین پیاده می کند و فکر می کنم بد بازی کردن استقلال تا اندازه ای فضای رسانه ای است. هواداران چشمشان به رسانه ها است و عده ای این موضوع را که استقلال خوب بازی نمی کند را به آنها القا می کنند. استقلال در فصل جدید اهداف زیادی دارد که یکی از آنها زیبا بازی کردن است. جوانگرایی یکی دیگر از اهداف استقلال بوده است که باید در این میان مورد توجه قرار گیرد. ما در کنار جوانگرایی به نتایج مطلوبی دست پیدا کردیم و مزد شجاعت خودمان در استفاده از جوانان گرفته ایم.»
صالح ادامه داد:«این موضوع که مانند دیگر تیمهای لیگ برتری فوتبال بازی نمی کنیم را قبول دارم زیرا در فوتبال هر تیمی بر اساس داشته هایش سبک فوتبالی خود را تعیین می کند. در فوتبال اروپا بارسلونا و لسترسیتی هر کدام در کشورشان صدرنشین هستند و فوتبالدوستان با توجه به علایق خود سبک یکی از تیم ها را می پسندند اما نمی شود گفت کاری که لستر و فوتبال این تیم کرده است کار کم اهمیتی به شمار می رود. ما نمایش های قابل قبول زیادی در فصل جاری داشتیم.
زمانی که در یک برنامه پربازدید تلوزیونی دو دیدار از بازی های استقلال به عنوان بهترین نمایش های فصل انتخاب می شود و مردم دیدار استقلال برابر سپاهان را بهترین دیدار معرفی می کنند، یعنی ما بی کیفیت نیستیم. به هواداران می گویم که فوتبال تنها بازی زیبا نیست و در کنار آن دیگر فاکتورها هم اهمیت دارد. در تیم ما بازیکنان ملی پوش زیادی هستند که مطمئنا در صورت آماده بودن حیدری و چشمی آنها نیز در فهرست تیم ملی حضور داشتند. مطمئنا کادرفنی تیم ملی نمایشهای ما را پسندیده است که اجزای تیم ما را به تیم ملی فرخوانده است.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-16 19:56:43
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۵۸
تا فصل پیش هیچ کس از فوتبال زیبا حرف نمی زد اما حالا این دستاویزی شده برای حمله به استقلال اما به کوری چشم بدخواهان اس اس, دوگانه لیگ و حذفی واس ماس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر