فهرست
آرزوی پورحیدری برای سال جدید که آرزوی خیلی‌هاست
آرزوی پورحیدری برای سال جدید که آرزوی خیلی‌هاست

آرزوی پورحیدری برای سال جدید که آرزوی خیلی‌هاست

آی اسپورت -  بیماری منصور پورحیدری واقعاً یکی از نگران‌کننده‌ترین اخبار سال جاری بود. البته خوشحالیم که حال منصورخان بهتر است و روند درمانی‌اش خوشبختانه به خوبی طی می‌شود. دیروز که برای مصاحبه نوروزی با پورحیدری تماس گرفتیم، در بیمارستان بود و مشغول انجام کارهای درمانی.
خوشبختانه حال‌تان خیلی بهتر شده. بله، خیلی بهترم. البته به خاطر این آنتی‌بیوتیک‌هایی که مصرف می‌کنم، احساس ضعف می‌کنم ولی باید این روند را انجام دهم تا ریه‌هایم پاک شود. کادر پزشکی بیمارستان ایرانمهر برایم سنگ تمام گذاشت؛ از دکتر احمدی گرفته تا آقایان دکتر زحمتکش، خسروی، زالی، طباطبایی و...از طرف دیگر واقعاً ممنون همسرم هستم که به خاطر من دانشگاه و کارش را رها کرده و کمک‌حالم است. همچنین باید از پیشکسوتان، مدیران محترم وزارت ورزش و دکتر گودرزی و همه مردمی که برایم دعا کردند نیز تشکر کنم. از سوی دیگر قدردان رسانه‌ها هم هستم که خیلی به فکرم بودند. گاهی اوقات که سر تمرین می‌روم هم آقایان خبرنگاران و عکاسان خیلی ابراز لطف می‌کنند که واقعاً ارزشمند است. این را هم بگویم که آقای فردوسی‌پور مرا به برنامه 90 دعوت کرد اما واقعاً نمی‌توانستم بروم. برایم مقدور نبود چون تحت درمان بودم و ضعف داشتم ولی واقعاً از ایشان و سایر رسانه‌ها ممنونم.
استقلال هم سال خوبی را سپری کرد. البته غیر از 3 ماه اول. بله، نیم‌فصل اول که واقعاً عالی بودیم. همین الان هم شرایط خوب است. در لیگ صدرنشین هستیم و در جام حذفی هم فینالیست. البته دست و بال پرویز به خاطر مصدومیت‌ها بسته شده اما به موفقیت او در این فصل امیدواریم.
فکر کنم بدترین اتفاق امسال برای استقلالی‌ها، فوت رضا احدی بود، درست است؟ خیلی خبر تلخی بود. سال 68 که به استقلال برگشتم، رضا هم به خاطر من آلمان را رها کرد و برگشت استقلال. هیچ ‌وقت این لطف احدی را فراموش نمی‌کنم. البته خبرهای تلخ دیگری هم شنیدیم؛ از فوت همایون بهزادی عزیز تا هادی نوروزی. اکبر دارستانی و مربی تیم والیبال پیکان. امیدوارم دیگر چنین وقایعی را شاهد نباشیم.
آرزوی منصورخان برای سال 95؟ شما را روی نیمکت می‌بینیم؟ همه تلاشم را می‌کنم تا بیماری‌ام خوب شود و دوباره به نیمکت استقلال برگردم. خیلی دلم می‌خواهد دوباره هر طوری که شده بتوانم کمک‌حال استقلال شوم. مردم هم دعا کنند.
راستی اولین عیدی را به چه کسی می‌دهید؟ شک نکنید به همسرم. او اولین عیدی سال 95 را از من می‌گیرد. سایر اعضای خانواده‌ام هم بسیار عزیز و محترم هستند؛ از دختر و پسرم گرفته تا عروس و نوه عزیزم. دلم می‌خواهد سالی سرشار از کامیابی در انتظار مردم و ورزش ایران باشد.

منبع: خبر آنلاین
     
آی اسپورت
2016-03-17 12:36:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر