فهرست
مورینیو: گل سوم مسخره بود
مورینیو: گل سوم مسخره بود

مورینیو: گل سوم مسخره بود

آی اسپورت- دیدار دو تیم پاری سن ژرمن و چلسی از دور رفت مرحله ی یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان با نتیجه ی 1-3 به سود پاریس به پایان رسید. چلسی در این بازی عملکرد ناامید کننده ای داشت و حالا مورینیو شانس تیمش برای رسیدن به مرحله ی بعدی لیگ قهرمانان را اندک می بیند. او پس از این مسابقه در جمع خبرنگاران گفت:«ما در برابر تیمی خوب بازی کردیم که قوای هجومی قدرتمندی دارد. همه از آن ها انتظار گلزنی داشتند و آن ها اینکار را کردند. ما با دفاع ضعیفمان به آنهاکمک کردیم. گل اول را در موقعیتی بد خوردیم و در واقع به مهاجم آن ها پاس دادیم. روی گل دوم هیچکس در جای معین خود نبود.»

«روی گل دوم یکی از بازیکنانم گل به خودی زد. این نهایت بدشانسی است. اما شیوه ی آرایش دفاعی ما روی گل دوم نادرست بود.»

«گل سوم مسخره بود. کهیل گفت آن گل روی بی دقتی بود ولی من می گویم مسخره بود. من نمی توانم اشخاص را بخاطر اشتباهاتشان مواخذه کنم. من اینکار را اینجا انجام نمی دهم. با تیمم در رختکن صحبت می کنم.»

«کار ما در دور برگشت سخت است اما ناممکن نیست. در فوتبال ناممکن وجود ندارد. آن ها توانستند بدون موقعیت گل بزنند و کسی هم آینده را ندیده است. ما باید تمام تلاشمان را بکنیم.»

«وقتی 1-1 بودیم ترکیب تیم را تغییر دادم. تورس می توانست به ما عمق ییشتری نسبت به شورله بدهد. تیم با آندره خوب کار می کرد و من فکر می کردم تورس می تواند کمک بییشتری به ما بکند.»

«ما باید تمام سعیمان را بکنیم. باید با تمام وجود جلو برویم و شانسمان را امتحان کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-03 09:13:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر