فهرست
بررسی هفته سوم لیگ قهرمانان/ سقوط ایران و عربستان، اوج‌گیری امارات و ازبک
بررسی هفته سوم لیگ قهرمانان/ سقوط ایران و عربستان، اوج‌گیری امارات و ازبک

بررسی هفته سوم لیگ قهرمانان/ سقوط ایران و عربستان، اوج‌گیری امارات و ازبک

آی اسپورت- تا پایان هفته دوم از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه‌های ایرانی و عربستانی موفق‌ترین تیم‌ها بودند. اما نمایندگان این دو کشور در هفته سوم تبدیل به ناکام‌ترین تیم‌های هفته شدند. این ناکامی تا حدی بود که 4 تیم عربستانی و 3 تیم ایرانی هیچ‌کدام موفق به کسب پیروزی نشدند!
بعد از دومین هفته رقابت‌ها، باشگاه‌های ایران و عربستان هر کدام 13 امتیاز کسب کرده و در بالاترین رتبه‌ها قرار داشتند. ایران حتی از عربستان هم موفق‌تر بود چون این تعداد امتیاز را با یک تیم کمتر به دست آورده بود. به امتیازات کشورها در پایان هفته دوم دقت کنید:اما در هفته سوم، 3 تیم ایرانی روی هم رفته یک امتیاز گرفتند و 4 تیم عربستانی مجموعا دو امتیاز! در عوض موفق‌ترین تیم‌های این هفته ازبک‌ها و اماراتی‌ها بودند. نمایندگان ازبکستان که در دو هفته اول 7 امتیاز گرفته بودند در این هفته هم 7 امتیاز گرفتند تا در امتیاز 14 به ایران برسند. وضع اماراتی‌ها اما از این هم بهتر بود. سه نماینده این کشور در دو هفته اول کلا 3 امتیاز گرفته بودند اما در این هفته 7 امتیاز به امتیازات قبلی اضافه کردند. در واقع 3 تیم اماراتی از مجموع 7 تیم ایرانی و عربستانی هم بیشتر امتیاز گرفتند!
در نهایت رده‌بندی لیگ قهرمانان در غرب آسیا به تفکیک کشورها، در پایان هفته سوم به شکل زیر در آمد:


همان‌طور که می‌بینید جای ایران و عربستان در صدر جابه‌جا شده و تیم‌های پایین‌تر هم به شدت به تیم‌های صدر جدول نزدیک شده‌اند. اختلاف میان کشور اول و آخر که هفته گذشته 10 امتیاز بود این هفته به 5 رسیده است.

9411
     
آی اسپورت
2016-03-17 20:58:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر