فهرست
پیش بازی پورتو - سویا؛ جدال کلمبایی ها در پرتغال
پیش بازی پورتو - سویا؛ جدال کلمبایی ها در پرتغال

پیش بازی پورتو - سویا؛ جدال کلمبایی ها در پرتغال

آی اسپورت - سویا و پورتو امیدوارند تا عملکرد ضعیفشان در دیدارهای لیگشان را با پیروزی در یورو لیگ جبران کنند. پورتو با نتیجه 2-1 شنبه در لیگ پرتغال مغلوب ناسیونال شد اما لوئیس کاسترو 52 ساله امیدوار است تا شاگردانش بازی به مراتب بهتری را در یورو لیگ به نمایش بگذارند. او به بعضی مهره های کلیدی خودش در بازی شنبه مقابل ناسیونال استراحت داده بود.


لوئیس کاسترو که در ابتدای ماه مارس جانشین فونسکا شده بود روی آمادگی بازیکنانی همچون وارلا و مانگالا حساب ویژه ای باز کرده است.

اونای امری سرمربی سویا نیز امیدوار است تا مردانش شکست 1-0 مقابل سلتاویگو را در لیگ به فراموشی بسپارند و با تمام قوا شانس های خودشان را در یورو لیگ امتحان کنند.

ایوان راکیتیچ در این فصل ستاره ی سویا بوده است و این هافبک مهاجم کروات در تمامی رقابت های فصل جاری 16 گل زده و 18 پاس گل داده است. او در جریان پیروزی 2-1 تیمش در برابر رئال پاس گل خارق العاده ای را برای کارلوس باکا ارسال کرده بود.

http://www.insidespanishfootball.com/wp-content/uploads/2013/11/Ivan-Rakitic.jpg


باکا نیز عملکردی فوق العاده داشته است. او در تمامی رقابت ها 19 گل برای تیمش به ثمر رسانده است. جدال سویا و پورتو نبرد 2 بازیکن کلمبیایی فوق العاده است. در کنار باکا، جکسون مارتینس نیز در سمت مقابل حضور دارد که در این فصل 21 گل برای پورتو به ثمر رسانده است.

هر دو تیم برای رسیدن به این مرحله دست به کار بزرگی زدند. سویا رئال بتیسی را حذف کرد که در بازی رفت در خانه با 2 گل مغلوبش شده بود. در آن سمت هم پورتو توانست ناپولی قدرتمند را از پیش رو بردارد.

پورتو در رده ی سوم لیگ پرتغال قرار گرفته و با توجه به فاصله ی امتیازی اش با صدر نشین، شانسی برای قهرمانی ندارد. در آن سو نیز سویا در رده ی پنجم لا لیگا قرار گرفته و به دنبال کسب سهمیه یورو لیگ برای فصل آینده است.
     
آی اسپورت
2014-04-03 09:53:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر