فهرست
پیش بازی المپیک لیون - یوونتوس؛ بازگشت دوباره ی تبس در سفر به ژرلان
پیش بازی المپیک لیون - یوونتوس؛ بازگشت دوباره ی تبس در سفر به ژرلان

پیش بازی المپیک لیون - یوونتوس؛ بازگشت دوباره ی تبس در سفر به ژرلان

آی اسپورت - شکست 2-0 مقابل ناپولی در سن پائولو تنها دومین شکست یوونتوس در این فصل از سری آ محسوب می شد و به رکورد 14 بازی بدون شکست آن ها در تمامی رقابت ها پایان داد.

با این حال آن ها همچنان موقعیتی ممتاز در فتح سری آ دارند اما سرمربی 44 ساله تاکید می کند که تقویم سخت آن ها در ادامه ی فصل باید باعث شود که بازیکنان با تمرکز بیشتری کار کنند.

کنته پس از شکست مقابل ناپولی در مصاحبه با گاتزتا دلا اسپورت اذعان کرد: " ما بازی های بسیار زیادی در این فصل انجام داده ایم و همیشه هم با تعدادی بازیکن مصدوم رو به رو بوده ایم. بسیاری از بازیکنان من خسته هستند و فرصتی هم برای استراحت ندارند."

یووه باید به مصاف لیونی برود که در این فصل از یورو لیگ تنها 1 بار شکست خورده است. بازگشت تبس که در بازی با ناپولی محروم بود خبری خوشحال کننده برای بیانکونری محسوب می شود. با این حال آن ها بعضی از بازیکنان اصلی خود را به علت مصدومیت در اختیار نخواهند داشت. بارزالی؛ اوگبونا و پلوسو هر 3 مصدوم هستند و دیدار مقابل لیون را ازدست خواهند داد.

لیون دور قبل با نتیجه ی 5-3 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت توانست از سد ویکتوریا پلژن عبور کند. لیون در لیگه فرانسه 9 امتیاز از تیم سوم جدول یعنی لیل عقب است و به احتمال زیاد شانسی برای حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده نخواهد داشت. با این حال آن ها به فینال جام اتحادیه راه پیدا کرده اند و برای قهرمانی پی اس جی را در برابر خود می بینند.


Carlos Tevez Juventus Torino Serie A


لیون در این فصل با مصدومان زیادی رو به رو بوده است.کلمنت ژرنیور تمامی 6 بازی اخیر تیم را از دست داده است.میگوئل لوپس تا انتهای فصل قادر به بازی نخواهد بود و حضور فوفانا، محمدو دابو و میلان بیشواچ نیز در هاله ای ابهام قرار دارد.

     
آی اسپورت
2014-04-03 09:50:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر