فهرست
چرخش ناگهانی دیدگاه کی‌روش؛ اگر تاج رئیس شود...
چرخش ناگهانی دیدگاه کی‌روش؛ اگر تاج رئیس شود...

چرخش ناگهانی دیدگاه کی‌روش؛ اگر تاج رئیس شود...

آی اسپورت- «تاج می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد.»؛ باور می‌کنید این جمله را کارلوس کی‌روش گفته باشد؟
پیش‌تر کارلوس کی‌روش یکی از منتقدان جدی رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران بود اما در آخرین صحبت‌های خود از کارهای بزرگی گفته که مهدی تاج می‌تواند انجام دهد. نظر سرمربی تیم‌ملی درباره حضور مهدی تاج در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال چنین است: «من آقای تاج را مدت طولانی است که می‌شناسم. باید قدردان زحمات او باشیم. دستاوردهای او در سازمان لیگ و فوتبال ایران دستاوردهای بزرگ و شگرفی بوده است. مطمئنا اگر ایشان بتوانند به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شوند، می‌توانند کمک زیادی به فوتبال ایران بکنند.»
این در حالی است که کی‌روش بعد از پایان آخرین مرخصی‌اش با وجود در نظر گرفتن سیاست سکوت مقابل فدراسیون فوتبال در قبال مشکلات تیم‌ملی از مهدی تاج گلایه کرد. کی‌روش از انتشار خبر بیماری‌اش توسط تاج و ارکان سازمان لیگ دلخور بود و تاکید داشت که تاج نباید با انتشار این خبر سبب ناراحتی خود و خانواده‌اش را فراهم کند.
کی‌روش پیش‌تر نیز نسبت به برنامه‌های سازمان لیگ ایراد گرفته و گفته بود که شاید راننده سازمان لیگ برنامه این سازمان را تهیه کرده است. بعد از آن مهدی تاج چنین واکنشی در قبال صحبت‌های کی‌روش نشان داد: «ادبیات کی‌روش بسیار بد بود. ما نمی‌توانیم جام‌حذفی را برگزار نکنیم یا باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و باشگاه‌هایی که ملی‌پوش دارند بدون ملی‌پوشان خود در لیگ بازی کنند. اینکه باشگاه‌های ما در لیگ قهرمانان بدون ملی‌پوشان خود به میدان بروند، عملی نیست. این باشگاه‌ها نیز نماینده‌ ایران در رقابت‌های آسیایی هستند. شاید کی‌روش فکر کرده که ما برای اولین‌بار است که به جام‌جهانی می‌رویم که چنین صحبت‌هایی را بیان کرده است.»
او تاکید کرده بود: «مدیران باشگاه‌ها با من تماس گرفتند و می‌خواستند پاسخ کی‌روش را بدهند اما من به آنها گفتم که شما سکوت کنید من پاسخ او را خواهم داد. ظاهرا کی‌روش از لغو اردوی تیم‌ملی عصبانی بوده که این همه صحبت کرده است. من امروز به فوتبال نیامده‌ام؛ 20سال است که در فوتبال حضور دارم.»

9411
     
آی اسپورت
2016-03-18 11:02:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر