فهرست
مسلمان: دوست ندارم درباره تیم ملی حرف بزنم
مسلمان: دوست ندارم درباره تیم ملی حرف بزنم

مسلمان: دوست ندارم درباره تیم ملی حرف بزنم

آی اسپورت- به گواهی امتیازات کارشناسان، محسن مسلمان دومین بازیکن برتر پرسپولیس و پنجمین بازیکن برتر لیگ است. بنابراین وقتی از پرسپولیس 7 بازیکن به تیم ملی دعوت می‌شود، شاید مسلمان حق داشته باشد خودش را شایسته حضور در این جمع بداند. اما او ترجیح داده در این باره حرفی نزند. به چند پاسخ کوتاه او به خبرنگاران در آخرین روزهای سال دقت کنید.
 
 
پرسپولیس با برد برابر صبا به استقبال سال جدید خواهد رفت.
خوشحالم که توانستیم در پایان سال به پیروزی برسیم و با روحیه بهتری به استقبال سال جدید برویم؛ البته باید این را هم بگویم که ما در بازی‌های گذشته فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذاشتیم و نتیجه نمی‌گرفتیم اما در بازی برابر صبا فوتبال خوبی را بازی نکردیم ولی موفق شدیم 3امتیاز بازی را کسب کنیم.
 
فکر می‌کنی پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود؟
ما چیزی برای قهرمانی کم نداریم و با تمام توان به دنبال قهرمان‌شدن هستیم و فقط امیدوارم که همین روند را بتوانیم ادامه دهیم و امتیازات از دست رفته را جبران کنیم؛ صددرصد به قهرمانی امیدوار هستیم.
 
گویا خوشحالی تو و فرشاد احمدزاده هم حسابی برایتان دردسرساز شد.
ما هیچ قصدی نداشتیم. همیشه وقتی برنده می‌شویم من و فرشاد احمدزاده اینگونه خوشحالی می‌کنیم. حتی در بازی برابر تراکتور و ذوب‌آهن هم همین‌گونه خوشحالی کردیم اما به دلیل همین شایعات در راه بازگشت به تهران با علی دایی تماس گرفتیم و از او بابت این اتفاق عذرخواهی کردیم و خوشحالم که علی دایی هم عذرخواهی ما را قبول کرد و کدورتی از ما به دل نگرفت.
 
به نظر می‌رسد بازی‌های سخت پرسپولیس تمام شده و پرسپولیس بازی‌های آسانی را پیش‌رو دارد.
نه؛ اصلا این‌طور نیست؛ ما نباید هیچ تیمی را دست‌کم بگیریم و باید تمام تلاش خودمان را بکنیم تا با صددرصد توان در بازی‌های باقی‌مانده حاضر شویم و سعی کنیم امتیازات لازم را کسب کنیم.
 
خیلی‌ها معتقدند که محسن مسلمان حقش بود به تیم‌ملی دعوت شود.
واقعا دوست ندارم و نمی‌خواهم در این باره حرفی بزنم.

9411
     
آی اسپورت
2016-03-18 11:18:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر