فهرست
بائو لژیونر جدید شرق آسیا: از چین و تایلند به اندونزی
بائو لژیونر جدید شرق آسیا: از چین و تایلند به اندونزی

بائو لژیونر جدید شرق آسیا: از چین و تایلند به اندونزی

آی اسپورت - باز شدن پای بازیکنان ایرانی به کشورهای شرق آسیا، تعریف جدیدی از لژیونر در فوتبال ایران به وجود آورده است. پیش از این، بازیکنان در اوج دوران فوتبال‌شان، به اروپا یا دست کم کشورهای عربی حوزه خلیج فارس ترانسفر می‌شدند اما حالا، بازیکنان افت کرده و تمام شده لیگ برتر هم صاحب یک مقصد خارجی شده‌اند. رضا حقیقی، بهشاد یاورزاده، محسن بیاتی‌نیا، سعید سالارزاده و محمد اسماعیل نظر بعد از پایان دوران اوج فوتبال‌شان سر از لیگ تایلند در آوردند تا در سال‌های آخر فوتبال همزمان بازی و تفریح کنند.

بعد از موفقیت پروژه کوچ بازیکنان ایرانی به تایلند، حالا قرار است میثم بائو پای ایرانی‌ها به فوتبال اندونزی را باز کند. بائو که قبلا بازیکن استقلال و پرسپولیس بود، امسال برای کمک به نساجی برای صعود به قائمشهر رفت اما عملکرد نسبتا ضعیفی داشت و در نهایت از تیم اخراج شد. او نیم فصل، پیشنهاد جدی از لیگ برتر نداشت و حالا تصمیم گرفته با رفتن به اندونزی، فوتبال بازی کردن در کشورهای خارجی را امتحان کند.

بائو در صورت قطعی شدن این انتقال، اولین بازیکن ایرانی است که بعد اخراج از یک تیم لیگ یکی مستقیم لژیونر می‌شود. مقصد جدید که شاید تعریف لژیونر را باز هم تغییر بدهد. بازیکنانی که حتی در لیگ تایلند هم نتوانستند جایی برای خودشان پیدا کنند، می‌توانند به اندونزی امیدوار باشند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-18 15:50:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر