فهرست
خبر بد برای پی اس جی؛ غیبت زلاتان در دیدار برگشت با چلسی
خبر بد برای پی اس جی؛ غیبت زلاتان در دیدار برگشت با چلسی

خبر بد برای پی اس جی؛ غیبت زلاتان در دیدار برگشت با چلسی

آی اسپورت- به گفته ی ناصر ال خلیفی مالک پاری‌سن ژرمن ،زلاتان ابراهیموویچ، ستاره ی PSG پس از مصدومیت در بازی شب گذشته مقابل چلسی، بازی برگشت مقابل این تیم را از دست داد.

در اواسط بازی، مهاجم سابق بارسلونا و آث میلان، در حالی بازی را ترک کرد که به نظر می‌رسید از ناحیه ی همسترینگ دچار مصدومیت شده باشد ولی بررسی های بیشتر نشان داد که ساق پایش دچار مصدومیت شده است.

این مهاجم سوئدی در دقیقه ی 66، با یک پاس توپ را به دیگر هم تیمی‌اش سپرد و به دنبال او با سرعت رو به دروازه ی چلسی دوید تا در صورت موقعیت احتمالی، بتواند گلی به ثمر برساند.

زلاتان با مصدومیت مواجه شد و حتی روی نیمکت هم ننشست و از تونل به سمت رختکن رفت. بلان به جای او از مهاجم جوان برزیلی خود، لوکاس مورا استفاده کرد.

حال مالک PSG، ال‌خلیلی به شرایط زلاتان امیدوار نیست. وی به beIn Sport  گفت: "زلاتان مصدوم شده و چند هفته ای حضور نخواهد داشت."

غیبت ابراهیموویچ در لیگ فرانسه که فاصله ی پاری‌سن ژرمن با تیم دوم یعنی موناکو، بسیار زیاد است حس نخواهد شد ولی بلان از مصدومیت او نگران است.

وی گفت: "زلاتان از ناحیه عضلات پایش درد داشت- مطمئن نیستم که از ماهیچه ی ساقش بود یا همسترینگش. باید مورد بررسی قرار بگیرد و به چند هفته استراحت نیاز خواهد داشت."

8 دقیقه پس از خروج زلاتان، مارکو وراتی نیز با یک مصدومیت نامشخص، زمین بازی را ترک کرد تا یوهان کابای، جانشین او شود.

     
آی اسپورت
2014-04-03 10:56:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر