فهرست
خاطره‌بازی علیپور در روزهای پایانی 94: کاش هادی زنده بود
خاطره‌بازی علیپور در روزهای پایانی 94: کاش هادی زنده بود

خاطره‌بازی علیپور در روزهای پایانی 94: کاش هادی زنده بود

آی اسپورت - سال 94، برای علی علیپور سال مهمی بود. بازیکنی حدود یک سال قبل از راه آهن به پرسپولیس پیوست و در این یک سال توانست به یکی از بازیکنان مهم این تیم تبدیل شود. علیپور گلزنی دربی را بهترین خاطره سال 94 می‌داند و به خبرآنلاین گفته جای خالی نوروزی، بیشترین حسرتی است که او را ناراحت می‌کند.

* تلخ‌ترین خاطره علی علیپور در سالی که گذشت چه بود؟در گذشت آقاهادی (نوروزی) واقعاً خاطره بدی بود. او مثل برادرم بود و با توجه به هم‌زبان بودن همواره مرا نصیحت می‌کرد. هیچ وقت حرف‌های آقاهادی را فراموش نمی‌کنم و هنوز هم رفتنش را باور ندارم.
* و شیرین‌ترین خاطره سال 94؟خاطرات تلخ و شیرینی در سال 94 داشتیم که شاید مهم‌ترین و بهترین آن گلزنی در دربی برگشت لیگ چهاردهم باشد. شما نمی‌دانید گلزنی در دربی چه لذتی دارد. البته خدای ناکرده این حرف‌های مرا به حساب کری خواندن برای استقلالی‌ها نگذارید. من احترام خاصی برای هواداران تیم رقیب قائل هستم و فقط خواستم صادقانه به سؤال شما پاسخ بدهم.
* بزرگ‌ترین آرزوی تو در سال جدید چیست؟آرزوی سلامتی برای همه مردم ایران و خانواده‌ام دارم.
* منظور ما آرزوی فوتبالی بود؟بزرگ‌ترین و شاید اولین آرزویم برای سال 95 قهرمانی پرسپولیس در سال 95 و در لیگ برتر باشد. ما یک جام به خدا بیامرز هادی نوروزی و هواداران بدهکاریم و همه تلاش می‌کنیم به این مهم دست پیدا کنیم. پرسپولیس باید قهرمان لیگ برتر شود تا روح آقاهادی شاد شود.
* سال 94 از لحاظ مالی چطور بود؟به هر حال مشکلات مالی و اقتصادی که همیشه و همه جا وجود دارد اما من علی علیپور به عنوان یک بازیکن جوان به این قبیل مسائل فکر نمی‌کنم. سعی می‌کنم تمام تمرکزم روی فوتبال باشد چون اهداف بزرگی در سر دارم.
* اولین هدف بزرگ تو چیست؟اینکه با درخشش در پرسپولیس بتوانم اول به پیراهن تیم ملی بزرگسالان برسم. پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی آرزوی هر فوتبالیستی است.
* 7 پرسپولیسی در لیست اولیه و 19 نفره کارلوس کروش قرار داشتند. انصافاً تو که انتظار نداشتی در این فهرست باشی؟نه، توقعی ندارم. من هنوز یک بازیکن جوان هستم و اول باید برادری‌ام را در پرسپولیس ثابت کنم و مطمئن هستم در صورت موفقیت در تیم باشگاهی‌ام آقای کروش حقم را خواهد داد.
* کار کردن زیرنظر برانکو چطور بود؟باور بفرمایید این حرف را حالا که آقای برانکو سرمربی ماست نمی‌زنم. می‌توانید از همه بچه‌ها بپرسید. او یک مربی حرفه‌ای و یک جنتلمن به تمام معناست. سرمربی کروات ما به خوبی روحیات بازیکنان ایرانی را می‌شناسد و در کنار مسائل فنی توجه خاصی دارد که شاگردانش از لحاظ اخلاقی و انسانی هم در سطح بالایی قرار بگیرند.
* رقبای اصلی پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی را کدام تیم‌ها می‌دانی؟استقلال تهران، استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان که هر سه تیم واقعاً قدرتمند هستند. البته ما هم پرسپولیس هستیم و ان‌شاءا... در پایان فصل تیمی به عنوان قهرمانی برسد که حقش باشد.
* این حرف تو به معنای این است که اگر داوری‌ها اجازه بدهد...نه آقاجان! من کی این حرف‌ها را زدم؟! اصلاً به من چه ربطی دارد که بخواهم در مورد داوری نظر بدهم. برای همه داوران کشور احترام قائلم و به خودم اجازه نمی‌دهم این عزیزان را قضاوت کنم.
* محمود خوردبین در گفت‌وگو با ما گفته بود که پرسپولیس با اشتباهات سهوی داوری مثل بازی حذفی مقابل ذوب‌آهن خیلی اذیت شد؟ببخشید من یکی حرفی در این مورد ندارم!
* حرف پایانی؟در پایان جا دارد یک تشکر از هواداران، دست‌اندرکاران و مربیان پرسپولیس و همین طور همبازیانم داشته باشم که یک سال خوب را در کنار آنان گذراندم و پیشاپیش عید نوروز را به همه این عزیزان و شما و همکاران‌تان در خبرورزشی تبریک می‌گویم.


کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-18 15:18:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر