فهرست
10 نکته از لیگ یک: سریع‌ترین گل لیگ تا پیروز هفته
10 نکته از لیگ یک: سریع‌ترین گل لیگ تا پیروز هفته

10 نکته از لیگ یک: سریع‌ترین گل لیگ تا پیروز هفته

آی‌اسپورت- هفته سی‌ام لیگ یک با شکست خونه به خونه، تساوی تیم‌های پیکان، فجر و مس و پیروزی ماشین‌سازی به پایان رسید.1-  اکبر رفت، خونه باخت
بابلی‌ها به خاطر حاشیه‌هایی که به دست خود ساختند، روزهای پر تنشی را سپری می‌کنند. حسن‌زاده‌ها که اشتباه سال قبل در لیگ دو را امسال هم تکرار کردند، در اولین بازی پس از اخراج میثاقیان در یزد به تیم ته جدولی فولاد باختند.


2-  مشکل مدعیان در گلزنی
از سه تیم اول جدول یعنی پیکان، خونه به خونه و فجر هیچکدام در این هفته موفق به گلزنی مقابل حریفان‌شان نشدند. فجر و پیکان به تساوی بدون گل رضایت دادند و خونه به خونه هم با یک گل شکست خورد.


3-  به کام ماشین
اگر هفته سی‌ام لیگ را به دست ماشین‌سازان می‌سپاردند تا نتایج آن را مشخص کنند، بدون شک چنین نتایجی را برای دیگر مدعیان پیش‌بینی نمی‌کردند. در واقع این هفته همه برای ماشین‌سازی بازی کردند تا آنها هم با یک برد شیرین بیش از گذشته صعود را احساس کنند.


4-  سریع‌ترین گل لیگ
در دیدار دو تیم پاس و آلومینیوم هرمزگان، نیما پرتوی بازیکن پاس توانست سریع‌ترین گل لیگ را در دقیقه 2 بازی به ثمر برساند. البته در این هفته محسن دلیر هم با گل دقیقه 3 خود به داماش یکی دیگر از سریع‌ترین گل‌های لیگ را به ثمر رساند.


5- پرگل‌ترین بازی هفته
پیش‌بینی می‌شد دیدار دو تیم نساجی و ایرانجوان با توجه به فوتبال هجومی که دو تیم ارائه می‌دهند دیدنی از آب درآید. اما اینکه پنج گل در آن رد و بدل شود کمی دور از انتظار بود.


6- هت‌تریک هفته
محمد قاسمی‌نژاد وینگر راست نساجی در بازی دو تیم نساجی و ایرانجوان به هر شکلی که می‌توانست به بوشهری‌ها گل زد. از روی ضربه کرنر تا ضربه سر و تک به تک با دروازه‌بان. قاسمی‌نژاد به تنهایی توانست سه امتیاز با ارزش را برای نساجی کسب کند.


7- هت‌تریک مسجدسلیمان در پیروزی
نفت مسجدسلیمان با پیروزی این هفته مقابل گیتی‌پسند توانست به سومین برد پیاپی خود دست پیدا کند. آنها در دو هفته گذشته هم تیم‌های ایرانجوان و فجرسپاسی را شکست دادند.


8- مهمان خوشبخت هفته
پاس همدان که این هفته‌ها تلاش می‌کند به هر نحوی شده خود را از پنج تیم فانوس بدست جدا کند، این هفته تنها تیم مهمان بود که در خارج از خانه به پیروزی رسید. برد سه بر صفر مقابل یکی از رقیبان مستقیمش یعنی آلومینیوم هرمزگان کمک زیاد در پایان فصل می‌تواند به همدانی‌ها کند.


9- تنها پنالتی هفته
با وجود اینکه در هفته‌های گذشته بخش زیادی از گل‌ها از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. اما این هفته تنها یک گل از روی نقطه پنالتی وارد دروازه شد. رضا معقولی مهاجم شهرداری اردبیل در دقیقه 31 یکی از گل‌های تیمش را وارد دروازه مس رفسنجان کرد.


10- پیروز هفته
فولاد یزد که برای ماندن در لیگ این هفته‌ها به شدت به امتیازهای باقی مانده نیاز دارد، این هفته سه امتیاز خیلی با ارزش را توانست از تیم دوم جدول کسب کند. با توجه به حواشی اطراف خونه به خونه یزدی‌ها بهترین استفاده را بردند و بدون شک پیروز اصلی این هفته آنها هستند. 
 
 


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-18 16:02:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر