فهرست
کونته: نقاط ضعف لیون را می‌شناسیم
کونته: نقاط ضعف لیون را می‌شناسیم

کونته: نقاط ضعف لیون را می‌شناسیم

آی اسپورت- آنتونیو کنته مطمئن است که یوونتوس می‌تواند بار دیگر در اروپا، می‌تواند به اوج بازگردد و همچنین آنها نقاط ضعف لیون را یافته‌اند.

وی در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: "باید افتخار کنیم که برای دومین سال پیاپی، تنها تیم ایتالیایی حاضر در رقابت‌های اروپایی هستیم.

فشار زیادی را به دلیل اینکه باید درخشش را به فوتبال ایتالیا بازگردانیم، حس می‌کنیم و سعی می‌کنیم تا جایی که بتوانیم پیش برویم.

اگر بخواهیم بگوییم که چه تیمی در دنیا بیشترین مصدوم را دارد، بدون شک این مبارزه بین ما و لیون خواهد بود ! در دور قبلی مسابقات من تنها 3 نفر روی نیمکت داشتم پس بنابراین کار ما به هیچ وجه راحت نخواهد بود.

لیون تیم قدرتمندی است و در سال‌های اخیر جام‌های متعددی به دست آورده است. فکر می‌کنم که خط حمله ی آنها مهم‌ترین بخش تیمشان است که هم کیفیت بالایی دارد و از لحاظ بدنی با حضور گومیس و لاکازاته، قدرتمند است.

آنها را به خوبی بررسی کردیم و نقاط قدرت آنها را می‌شناسیم و همچنین به نقاط ضعف هم آگاه هستیم. سعی می‌کنیم بازی را تحت کنترل بگیریم و می‌دانیم که دور رفت برای حضور به دور بعد بسیار مهم است مخصوصا وقتی دور از خانه برگزار می‌شود."

بیانکونری‌ها پس از مصدومیت‌های متعدد و شرایط نامناسب، روز یکشنبه مقابل ناپولی با نتیجه ی 2-0 شکست خوردند.

با پیروزی رم در بازی عقب مانده‌اش مقابل پارما، اختلاف امتیاز دو تیم به 8 امتیاز رسیده است.

 

     
آی اسپورت
2014-04-03 10:52:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر