فهرست
ادعای عجیب مظلومی: هر دو جام برای استقلال است!
ادعای عجیب مظلومی: هر دو جام برای استقلال است!

ادعای عجیب مظلومی: هر دو جام برای استقلال است!

آی اسپورت- پرویز مظلومی گفت که در 2 سال قبلی حضورش  در استقلال در لیگ دهم و یازدهم هم می توانست تیمش را قهرمان کند اما مصدومیت و جدایی بازیکنان باعث شد این تیم با اختلافی جزیی قهرمانی را از دست بدهد. صحبت های مظلومی را با ورزش سه می خوانید. 

برای سال 95 آرزویتان برای مردم ایران چیست؟
 من پیشاپیش سال 95 را به مردم ایران تبریک می گویم و امیدوار هستم سالی توام با سلامتی و موفقیت داشته باشند. امیدوارم این سال برای ورزشی ها و به خصوص طرفدران فوتبال سال خوبی باشد و آنها بتوانند به تمام آرزوهایشان در سال جدید برسند.

شما  در سال 94 بعد از 3 سال به استقلال برگشتید و البته موفق شدید تیم را صدرنشین لیگ برتر و به فینال جام حذفی صعود کنید. به نظر این سال برای شما خیلی خوب بوده است. این مساله را تایید می کنید؟
خدا را شکر. به هر حال از این نظر که شما می گویید سال بسیار خوبی بود چراکه نتایج بسیار خوبی حاصل شده است.  البته این نتیجه حاصل یک کار جمعی بوده است و من به تنهایی نمی توانستم این کار بزرگ را انجام بدهم. از هواداران مان گرفته تا اعضای هیئت مدیره و کادرفنی که کمک کردند تیم در شرایط خوبی باشد. به هرحال ما روزهای سختی را در این فصل داشتیم و فکر می کنم این نتایج حاصل تلاش همه بوده است. امیدوارم خدا به ما عنایت کند که این موفقیت ها در سال جدید هم ادامه داشته باشد.

مهمترین خصوصیت استقلال مظلومی چیست که در صدر جدول قرار گرفته است؟
من فکر می کنم بزرگترین خصوصیت تیم ما همدلی است که بین بازیکنان وجود دارد. شاید در خیلی ها از بازی ها ما با کمبود بازیکن روبرو بوده ایم و حتی برای انتخاب ترکیب 11 نفره مشکل داشتیم و خیلی از مسائل وجود داشته ولی با رفاقتی که بین خود بچه ها بوده این مسائل حل شده است. بچه های ما در این فصل کمبودها را با تلاش و رفاقت شان حل کردند.

این فصل در خیلی از بازی ها حضور بازیکنان مصدوم و محروم برای شما حسابی دردسرساز شد. چطور از این شرایط سخت عبور کردید؟
این حرف شما درست است. بازی هایی پیش آمد که حتی ما برای پرکردن لیست 18 نفره تیم خود هم با مشکلات زیادی روبرو بودیم. اما به بچه هایم افتخار می کنم که با صمیمت و رفاقتی که بین شان بود از این شرایط سخت عبور کردند و نتایج خوبی در این هفته ها گرفتیم.

شما در لیگ یازدهم در نیم فصل اول با اختلاف فاحش نسبت به سایر تیم ها صدرنشین جدول رده بندی بودید ولی قهرمانی را از دست دادید. از اتفاق های آن فصل که در نهایت منجر به جدایی شما از استقلال شد درس گرفته اید؟
صد در صد هرچند که اعتقاد دارم در آن فصل بدشانسی باعث شد که ما نتوانیم قهرمان شویم. در آن سال مصدومان و محرومان زیادی داشتیم و خیلی از بازیکنان هم از جمع مان جدا شدند، با این حال ما در لیگ یازدهم هم می توانستیم قهرمان شویم. اما این فصل با وجود تعداد مصدومان زیاد و کمبود بازیکن با همین رفاقتی که بین بچه ها ایجاد کردیم و با تجربه ای که من از سال های قبل کسب کردم امیدوار هستم بتوانیم تا آخر فصل روند خوب مان را حفظ کنیم.

پرویز مظلومی هیچ وقت تا این حد به کسب جام در لیگ برتر نزدیک نبوده است. با توجه به بازی های سختی که پیش رو مانده است چقدر به قهرمانی امیدوار هستید؟
بازی های سخت را انشاالله با تلاش بازیکنان مان ساده می کنیم. با وجود اینکه 2 بازیکن از دست دادیم با تلاش بازیکنان این بازی های سخت ساده خواهد شد.من در 2 سالی که در استقلال بودم هم تنها با یک امتیاز قهرمانی را از دست دادیم. انشاالله با همت بازیکنان بتوانیم در لیگ قهرمان شویم چراکه هدف تمام مجموعه همین خواهد بود.

مهمترین آرزوی شما در زندگی شخصی چیست؟
 سلامتی برای خودم، خانواده ام، دوستانم و تمام مردم عزیز ایران. امیدوارم تمام مردم ایران روزهای خوبی را در سال جدید پیش رو داشته باشند.

و آروزی فوتبالی؟
بدون تردید کسب هر 2 جام. ما تا بدین جای کار بسیار زحمت کشیده ایم و کسب دو جام خواسته هواداران مان است که امیدوارم به آن برسیم.کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2016-03-18 16:12:21
نظر دهید
۷ نظر
ara
جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۲۰
چیش دقیقا عجیبه؟!!لیگ که صدر هست اونورم فیناله دیگه!
Danial
جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۴۸
دقیقا کجای این ادعا عجیبه از نظر شما؟ تیم صدر جدوله و یه پای فینال حذفی. به نظرم اگه چیزی غیر از این میگفت عجیب بود
4
جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۵۶
کجاش عجیبه؟ تو فینال حذفی هستیم و تیم اول لیگ
-
جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۴۹
چرا ادعای عجیب؟
سعید
شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۳۹
این اظهارات پرویز گریه آدم رو یاد دربی 3-2 میندازه که وقتی 2-0 جلو بود فکر میکرد بازی تموم شده! انشالله این بار هم چنان حالت گرفته بشه که این غرور کاذب و خودبزرگ بینی از سرت برای همیشه بره!!
علی
شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۱۳
عجیبه؟ علامت سوال داره؟!!!!!!! ریدم به فرق سر مدیر سایتتون که شماها رو گذاشته سر کار
-
شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۰۱
سعید جان خوشحالم که از تیم حقیر و بی ریشه لنگ ناامید شدی و آرزوت شکست استقلاله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر