فهرست
سالِ 95 سالِ سید جلال: 100 بازی با بازوبند!
سالِ 95 سالِ سید جلال: 100 بازی با بازوبند!

سالِ 95 سالِ سید جلال: 100 بازی با بازوبند!

آی اسپورت- سال 95 برای سید جلال حسینی سالِ ویژه ای است. سیدجلال در این سال وارد باشگاه صدتایی ها می شود. مدافع نفت تهران تا به حال در 99 دیدار ملی به میدان رفته. او در این مدت هفت گل هم زده. البته پنج گل هم در زیر 23 ساله ها به ثمر رساند. سیدجلالِ سی و چهار ساله در دیدار ملی هفته آینده این فرصت را دارد که صدمین مسابقه اش را برگزار کند. تیم ملی پنج شنبه هفته آینده باید در ورزشگاه آزادی به مصاف هند برود. 


مدافع انزلی چی تیم ملی حالا پنجمین بازیکن رکوردار بازیِ ملی است. پیش از او جواد نکونام با 151 بازی، علی دایی با 149، علی کریمی با 127 و مهدی مهدوی کیا با 110 بازی بالاتر از سایرین هستند. حالا سیدجلال هم وارد صدتایی ها می شود. البته او سایه سنگین آندو تیموریان را حس می کند. تیموریان هم تا به حال در 97 دیدار تیم ملی به میدان رفت. آندو با پایان مصدومیتش این فرصت را دارد که جایگاه پنجمی را از سیدجلال پس بگیرد.


دیگر اتفاق خوشایند برای سیدجلال آغازِ سال با کاپیتانی او است. با توجه به مصدومیت آندرانیک و دوریِ سه هفته ای از میادین، تیموریان در این اردوی تیم ملی حضور ندارد. اتفاقی که باعث شده بازوبند به دومین کاپیتانِ کیروش برسد. حالا سیدجلال در روزی که پنجمین رکوردار بازیِ ملی می شود، بازوبند تیم ملی را به بازو می بندد و وارد باشگاه صدتایی ها می شود.
     
آی اسپورت
2016-03-18 17:35:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر