فهرست
پرسپولیس عجیب برانکو: خارجی‌ها فدای ستاره‌های وطنی
پرسپولیس عجیب برانکو: خارجی‌ها فدای ستاره‌های وطنی

پرسپولیس عجیب برانکو: خارجی‌ها فدای ستاره‌های وطنی

آی اسپورت - در روزهایی که 7 بازیکن پرسپولیس برای رسیدن به لیست نهایی کی‌روش تلاش می‌کنند، اوضاع خارجی‌های این تیم خوب نیست. مایکل اومانیا، مدافع سرخپوشان که زمان پیوستن به این تیم با کاستاریکا در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی بازی کرده بود، به اردوی اخیر کشورش دعوت نشده است. اومانیا این فصل فقط 5 بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی کرده و در بیشتر بازی‌ها روی نیمکت نمی‌نشیند.

جری بن‌سون، مهاجم ثابت تیم ملی هندوراس در جام جهانی هم بعد از نیمکت نشینی‌های طولانی، شرایط خوبی در تیم ملی ندارد. هندوراس هنوز برای او بلیت نفرستاده و معلوم نیست جایی در اردوی آخر تیمش داشته باشد. لوبانف دروازه‌بان اصلی تیم ملی ازبکستان که همین چند ماه قبل به پرسپولیس پیوست هم شاید با ادامه نیمکت نشینی در پرسپولیس، مسیر شبیه اومانیا و بن‌سون را برود.

بر خلاف بازیکنان داخلی پرسپولیس مثل کامیابی‌نیا، نوراللهی، احمدزاده و انصاری که این فصل از پرسپولیس به تیم ملی رسیدند، اوضاع خارجی‌های پرسپولیس کاملا متفاوت است. پرسپولیس برانکو، بازیکنان داخلی را از لیگ یک به تیم ملی فرستاده و بازیکن ثابت مراحل نهایی جام جهانی را از تیم ملی کشورش کرده است.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-18 17:34:50
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۲۱
اومانیا هم از نور محمدی بهتره هم بنگر
-
جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۵۱
بحث دوپینگه, این چهار بازی اخیر لنگ خیلی ضعیف بودن چون قضیه دوپینگ رو شده و بازی های ملی در پیش بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر