فهرست
واکنش دورتموندی‌ها به بازگشت کلوپ:خاص‌ترین شب اروپا
واکنش دورتموندی‌ها به بازگشت کلوپ:خاص‌ترین شب اروپا

واکنش دورتموندی‌ها به بازگشت کلوپ:خاص‌ترین شب اروپا

آی‌اسپورت-  پس از اینکه مشخص شد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا دو تیم دورتموند و لیورپول باید به دیدار هم بروند، سایت بوندسلیگا واکنش زردپوشان وستفالن از این قرعه و بازگشت کلوپ را منعکس کرد. واتسکه:
بعد از بازی‌هایی که در مراحل حذفی تجربه کرده بودیم انتظار داشتیم الکساندر فرای یک قرعه معمولی برای‌مان بردارد! یورگن کلوپ به خانه می‌آید و این بدون شک یک اتفاق خاص برای وی محسوب می‌شود. ما مطمئن بودیم که بالاخره با لیورپول در این جام بازی خواهیم کرد و در حال حاضر مشتاقانه منتظر این دوئل جذاب هستیم.سورک:
بعد از پورتو و تاتنهام، بازم بازی بزرگ دیگری انتظارمان را می‌کشد. بازی برابر لیورپول یک چالش بزرگ محسوب می‌شود و ما از این بابت بسیار خوشحالیم. برای هوادارن‌مان و رسانه‌های آلمانی و انگلیسی، این قرعه همانند رویایی بود که به حقیقت پیوست. بازگشت کلوپ به وستفالن یک شب خاص خواهد بود ولی ما به دنبال بعد از ظهری رمانتیک نیستیم.توخل:
ما می‌خواهیم خودمان رو مقابل بهترین‌ها بسنجیم و دوباره به مصاف رقیب سطح بالای دیگری می‌رویم. برای طرفداران فوتبال این یک قرعه رویایی است و برای ما یک چالش ورزشی بزرگ. ما به ارائه دو بازی بسیار خوب نیاز داریم و منتظر دو بازی سطح بالا می‌مانیم.هوملس:
بدون شکی یکی دیگر از قرعه‌های جذاب این جام به ما افتاد هرچند این بازی از لحاظ فنی نیز از سطح بالایی برخوردار خواهد بود.بازی رفت این دو تیم در تاریخ 19 فروردین در ورزشگاه وستفالن برگزار خواهد شد.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-18 18:12:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر