فهرست
عذاب وجدان رامبد: علیه عادل زیاده‌روی کردم!
عذاب وجدان رامبد: علیه عادل زیاده‌روی کردم!

عذاب وجدان رامبد: علیه عادل زیاده‌روی کردم!

آی اسپورت - موفقیت برنامه خندوانه در سال گذشته و حضور همزمان نود و فوتبال 120 در نظرسنجی سه ستاره، باعث شد نود بعد از سال‌ها عنوان بهترین برنامه تلویزیونی را از دست بدهد. با این وجود، فردوسی‌پور هنوز جایگاه اول بهترین مجری تلویزیون را در اختیار داشت و رامبد جوان در آخرین برنامه خندوانه، حسابی تلاش کرد نظر مردم را به سمت خودش جلب کند. او در برنامه دیشب، مستقیم و غیرمستقیم به مجری نود طعنه زد.
چند ساعت بعد از پخش برنامه، رامبد جوان به این نتیجه رسید در برنامه‌اش زیاده‌روی کرده و در پستی اینستاگرامی به این موضوع اعتراف کرد: «رقابت و مسابقه همیشه برام جذاب بوده در حدى که دیشب تو خندوانه از همه خواستم بهم راى بدن تا از رقیب و رفیق عزیزم عادل فردوسی پور جلو بیفتم. شک ندارم حمایتم کردین ولى هر ساعتى که گذشت احساس کردم زیادى شیطنت کردم.
همانطور که تو پیام ویدیویی ام در برنامه سه ستاره هم گفتم با کمال افتخار به عادل بزرگ راى مى دم چون راى دادن به او راى دادن به شرافت و استوارى و مهربانیه.
خواهش مى کنم هرکس که دیشب به من راى داده دو برابرش تلاش کنه تا راى دیگران رو به نفع عادل عزیز جلب کنه. این توقع رامبدِ از شما که داره تلاش مى کنه شاد بودن رو بین خودمون رواج بده. منتظر تماشاى مهربونیتون هستم.»
امشب آخرین برنامه نود در سال 94، با حضور جناب خان ستاره برنامه خندوانه روی آنتن خواهد رفت.


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-18 18:59:19
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۴
شارلاتان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر