فهرست
پیش‌بازی: آ اس رم – اینترناتزیوناله؛ جدال برایِ چمپیونز لیگ
پیش‌بازی: آ اس رم – اینترناتزیوناله؛ جدال برایِ چمپیونز لیگ

پیش‌بازی: آ اس رم – اینترناتزیوناله؛ جدال برایِ چمپیونز لیگ

آی‌اسپورت – رم با 8 پیروزیِ پیاپی با لوچانو اسپالتی بازگشتی بزرگ به سریِ آ داشت و حالا با 59 امتیاز در رده‌یِ سومِ جدول قرار گرفته است. بعد از رم، اینتر و فیورنتینا با 54 امتیاز هستند و برایِ همین جدالِ امشبِ جالوروسی و نراتزوی از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است. سوالِ بزرگ برایِ اینتر که 3 بازی از 4 بازیِ اخیرش در لیگ را برده و کمی از بحرانی که در ابتدایِ نیم فصلِ دوم گریبانش را گرفته بود فاصله گرفته، آمادگیِ کاپیتانش مائورو ایکاردی است. ایکاردی که امیدِ اصلیِ تیمِ مانچینی برایِ گل زدن است مقابلِ بولونیا از ناحیه‌یِ زانو مصدوم شد و حضورش در این بازی هنوز قطعی نشده است. غیر از ایکاردی، استفان یووتیچ هم هنوز مصدوم است و رودریگو پالاسیو هم محروم . همین مسئله احتمالِ بازیِ ادر به عنوانِ مهاجمِ مرکزیِ نراتزوری در جدالِ امشب را بالا می‌برد. در سویِ دیگر اسپالتی می‌تواند از آنتونیو رودیگر در ترکیبِ اصلی‌اش استفاده کند و احتمال می‌رود دانیله د روسی هم از ابتدا به زمین برود و ادین ژکو نیمکت‌نشین شود و بینِ صلاح یا الشراوی یکی به راسِ خطِ حمله منتقل شود.
 
آمارِ کلیدیِ دو تیم
 
1-اینتر 2 بازیِ اخیرش در لیگ مقابلِ رم را برده است. آخرین باری که اینتر 3 بار پیاپی رم را در لیگ برد به سالِ 1998 برمی‌گردد.
2-رم در 6 دیدارِ خانگیِ اخیرش مقابل اینتر در لیگ بدونِ شکست بوده است (4 برد، 2 مساوی).
3-رم در 5 بازی از 6 بازیِ خانگیِ اخیرش در لیگ کلین شیت نداشته است.
4-اینتر در 11 بازیِ اخیر در لیگ تنها یک کلین شیت داشته است.  
5-اینتر از 5 بازیِ خارج از خانه‌یِ اخیرش تنها 2 امتیاز کسب کرده است.
6-رم با 61 گل بهترین خطِ حمله‌یِ این فصلِ سریِ آ را داشته است.
7-رم این فصل بهترین درصدِ استفاده از موقعیت‌هایی گل را داشته است (19 درصد).
8-ادر در 7 بازیش برایِ اینتر نه گل زده و نه پاسِ گل داده است. ادر در 7 بازیِ اولِ فصل برایِ سمپدوریا 6 گل زده و یک پاسِ گل داد.
 
ترکیب احتمالیِ دو تیم
 
 
     
آی اسپورت
2016-03-19 10:14:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر