فهرست
مانچینی: دلم برای مربیگری در انگلیس تنگ شده است
مانچینی: دلم برای مربیگری در انگلیس تنگ شده است

مانچینی: دلم برای مربیگری در انگلیس تنگ شده است

آی اسپورت - روبرتو مانچینی، سرمربی تیم فوتبال اینتر گفت دلش برای مربیگری در لیگی که سال 2012 به عنوان سرمربی منچسترسیتی فاتحش شد، تنگ شده است. مانچو که تیمش امشب (شنبه) برابر رم در هفته سی‌ام سری A به میدان می‌رود، نه تنها در انگلیس مربیگری کرده بلکه برای مقطعی کوتاه نیز در تیم لسترسیتی بازی کرده است.
او به سایت لستر مرکوری گفت: منچسترسیتی تیم انگلیسی بزرگ من است اما لسترسیتی تیم دومم است. فوتبال انگلیس را دوست دارم و شما این را می‌دانید. منچسترسیتی شاید این فصل نتواند قهرمان لیگ برتر شود، پس امیدوارم که لسترسیتی قهرمان شود. من کلودیو رانیری (سرمربی لسترسیتی) را دوست دارم. او انسان و سرمربی خوبی است. او لیاقتش را دارد و من هم به خاطر اینکه برای لسترسیتی بازی کرده‌ام، الان طرفدارش هستم. هنوز به این تیم علاقه دارم و این را فراموش نکنید.
مانچینی ادامه داد: من شیوه بازی لسترسیتی را دوست دارم، مخصوصاً ضدحملات سرعتی‌اش. این تیم به سرعت دست به ضدحمله می‌زند و در چند حرکت کار را تمام می‌کند اما این تیم بیشتر از یک ضدحمله است. لسترسیتی بازیکنانی سختکوش در خط میانی‌اش دارد که غلبه بر آنها کار سختی است. خط دفاعش هم مستحکم است. من از اینجا هم پیگیر بازی‌های لیگ برتر انگلیس و لسترسیتی هستم و باید بگویم که دلم برای فوتبال انگلیس تنگ شده است. لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ است اما من فعلاً در اینتر هستم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-19 10:58:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر