فهرست
گزارش ویژه: برنامه فوتبال‌های حساس نوروز
گزارش ویژه: برنامه فوتبال‌های حساس نوروز

گزارش ویژه: برنامه فوتبال‌های حساس نوروز

آی اسپورت- فوتبال در ایام نوروز تعطیل نیست و رقابت‌های باشگاهی و ملی در نقاط مختلف دنیا حتی در ایران پیگیری می‌شود. برای آنکه بازی‌های مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید، برنامه تقریبا کاملی را تهیه کرده‌ایم که ملاحظه می‌فرمایید؛ ضمنا بلافاصله پس از تعطیلات نوروز، یعنی 14فروردین ال‌کلاسیکو داریم!
 


لیگ‌برتر
هفته سی‌و‌یکم
شنبه 29اسفند
اورتون - آرسنال (16:15)
چلسی - وستهام (18:30)
پالاس - لستر  (18:30)
واتفورد - استوک (18:30)
وست‌بروم - نوریچ (18:30)
سوانزی - استون‌ویلا (21)
 



یکشنبه یکم فروردین
نیوکاسل - ساندرلند (17)
ساوتهمپتون - لیورپول (17)
من‌سیتی - من‌یونایتد (19:30)
تاتنهام - بورنموث (19:30)
 
 


لالیگا
هفته سی‌ام
جمعه 28اسفند
گرانادا - اسپانیول (23)
 
شنبه 29اسفند
خیخون - اتلتیکو (18:30)
گرانادا - رایووایکانو (20:45)
سوسیه‌داد - لاس‌پالماس (20:45)
لاکرونیا - لوانته (23)
بتیس - مالاگا (00:35)
 
یکشنبه یکم‌فروردین
اسپانیول - بیلبائو (14:30)
ویارئال - بارسلونا (18:30)
والنسیا - سلتاویگو (20:45)
رئال - سویا (23)
 



بوندس‌لیگا
هفته بیست‌وهفتم
جمعه 28اسفند
شالکه - گلادباخ (23)
 
شنبه 29اسفند
کلن - بایرن (18)
هامبورگ - هوفن‌هایم (18)
هرتا - اینگول‌اشتات (18)
وردربرمن - ماینتس (18)
وولفسبورگ - دارمشتات (18)
فرانکفورت - هانوفر (21)
 
یکشنبه یکم‌فروردین
اشتوتگارت - لورکوزن (18)
آکسبورک - دورتموند (20)
 




سری A
هفته سی‌ام
شنبه 29اسفند
امپولی - پالرمو (20:30)
رم - اینتر (23:15)
 
یکشنبه یکم‌فروردین
آتالانتا - بولونیا (15)
فروزینونه - فیورنتینا (17:30)
ورونا - کارپی (17:30)
سمپدوریا - کیه‌وو (17:30)
ساسولو - اودینزه (17:30)
تورینو - یوونتوس (17:30)
ناپولی - جنوا (20:30)
میلان - لاتزیو (23:15)
 




اردیویزی
هفته بیست‌وهشتم
جمعه 28اسفند
اوترخت - اکسلسیور (22:30)
 
شنبه 29اسفند
هیرنووین - هراکلس (21)
فاینورد - خرافشاپ (22:15)
زووله - ویلم (22:15)
کامبور - رودا (23:15)
 
یکشنبه یکم‌فروردین
توئنته - آلکمار (16)
خرونینخن - ویسته (18)
دن‌هاخ - نایمیخن (18)
آیندهوون - آژاکس (20:15)
 



لیگ یک
هفته سی‌و‌یکم
جمعه 28اسفند
مارسی - رن (23)
 
شنبه 29اسفند
سن‌اتین - مون‌پولیه (19:30)
آنژه - لوریان (22:30)
لیل - تولوز (22:30)
کان - تروا (22:30)
ریمز - گنگان (22:30)
لیون - نانت (23:30)
 
یکشنبه یکم‌فروردین
بوردو - باستیا (17:30)
نیس - آژاکسیو (19:30)
پاری‌سن‌ژرمن - موناکو (0:30)
 
 
انتخابی جام‌جهانی2018 روسیه - آمریکای‌جنوبی
جمعه 6فروردین
بولیوی – کلمبیا (0:30)
اکوادور – پاراگوئه (1:30 بامداد)
شیلی – آرژانتین (4 بامداد)
پرو – ونزوئلا (6:45 بامداد)
 
شنبه 7فروردین
برزیل – اروگوئه (5:15 بامداد)
 
 
چهارشنبه 11فروردین
کلمبیا – اکوادور (یک‌بامداد)
اروگوئه – پرو (3:30بامداد)
ونزوئلا – شیلی (4بامداد)
آرژانتین – بولیوی (4بامداد)
پاراگوئه – برزیل (4:15بامداد)
 
 
بازی‌های دوستانه روزهای فیفا
یکشنبه یکم‌فروردین95
گرانادا - ترینیداد و توباگو (2:30)
 
چهارشنبه 4فروردین
اسلونی - مقدونیه (21:30)
رومانی - لیتوانی (22:30)
جبل‌الطارق - لیختن‌اشتاین (23:30)
لهستان - صربستان (0:15)
 
پنجشنبه 5فروردین
مالت - مولداوی (18:30)
استونی - نروژ (21:30)
یونان - مونته‌نگرو (22:30)
ترکیه - سوئد (23:15)
دانمارک - ایسلند (23:30)
اوکراین - قبرس (23:30)
چک - اسکاتلند (0:15 بامداد)
ایتالیا - اسپانیا (0:15 بامداد)
ولز- ایرلندشمالی (0:15 بامداد)
 
جمعه 6فروردین
ارمنستان - بلاروس (19:30)
لوکزامبورگ - بوسنی (23:45)
ایرلند - سوئیس (0:15 بامداد)
هلند - فرانسه (0:15 بامداد)
اسلواکی - لتونی (یک بامداد)
پرتغال - بلغارستان (1:15 بامداد)
 
شنبه 7فروردین
روسیه - لیتوانی (20:30)
اتریش - آلبانی (21)
لهستان - فنلاند (21)
مجارستان - کرواسی (21:30)
قزاقستان - آذربایجان (21:30)
آلمان - انگلستان (0:15 بامداد)
 
یکشنبه 8فروردین
رومانی - اسپانیا (23:15)
 
دوشنبه 9فروردین
اوکراین - ولز (22:30)
ایرلندشمالی - اسلونی (23:15)
 
سه‌شنبه 10فروردین
گرجستان - قزاقستان (14:30)
استونی - صربستان (20:30)
مونته‌نگرو - بلاروس (20:30)
مقدونیه - بلغارستان (21:30)
یونان - ایسلند (22)
جبل‌الطارق - لتونی (22:30)
نروژ - فنلاند (22:30)
لوکزامبورگ - آلبانی (21:45)
اتریش - ترکیه (23)
سوئد - چک (23)
سوئیس - بوسنی (23)
بلژیک - پرتغال (23:15)
آلمان - ایتالیا (23:15)
ایرلند - اسلواکی (23:15)
انگلستان - هلند (23:15)
فرانسه - روسیه (23:30)
اسکاتلند - دانمارک (23:30)
 




انتخابی جام‌جهانی2018 روسیه - آسیا
گروهA
پنجشنبه 5فروردین
عربستان - مالزی (22)
امارات - فلسطین (19:30)
 
سه‌شنبه 10فروردین
فلسطین - تیمور (18:30)
امارات - عربستان (19)
 
گروهB
پنجشنبه 5فروردین
استرالیا - تاجیکستان (13)
اردن - بنگلادش (17:30)
 
سه‌شنبه 10فروردین
استرالیا - اردن (13:30)
تاجیکستان - قرقیزستان (17:30)
 
گروهC
پنجشنبه 5فروردین
چین - مالدیو (16:05)
قطر - هنگ‌کنگ (20:30)
 
سه‌شنبه 10فروردین
چین - قطر (16:45)
مالدیو - بوتان (20:30)
 
گروهD
پنجشنبه 5فروردین
ایران - هند (19)
عمان - گوام (19:30)
 
سه‌شنبه 10فروردین
هند - ترکمنستان (18)
ایران - عمان (19)
 
گروهE
پنجشنبه 5فروردین
ژاپن - افغانستان (20:30)
سوریه - کامبوج (15)
 
سه‌شنبه 10فروردین
افغانستان - سنگاپور (15)
ژاپن - سوریه (15:04)
 
گروهF
پنجشنبه 5فروردین
عراق - تایلند (18:30)
 
سه‌شنبه 10فروردین
عراق - ویتنام (18:30)
 
گروهG
پنجشنبه 5فروردین
کره‌جنوبی - لبنان (15:30)
 
سه‌شنبه 10فروردین
لبنان - میانمار (15:30)
 
گروهH
پنجشنبه 5فروردین
ازبکستان - فیلیپین (17:30)
بحرین - یمن (20)
 
سه‌شنبه 10فروردین
فیلیپین - کره‌شمالی (16:30)
ازبکستان - بحرین (17:30)
 



 
لیگ‌برتر ایران
هفته بیست‌وچهارم
پنجشنبه 12فروردین
گسترش‌فولاد - ذوب‌آهن (15:30)
سپاهان - ملوان (17:30)
سایپا - تراکتورسازی (17:30)
 
شنبه 14فروردین
فولاد - صبا (19)
 
یکشنبه 15فروردین
پدیده - استقفلال‌اهواز (16)
پرسپولیس - سیاه‌جامگان (17)
راه‌آهن - نفت (17:30)
استقلال‌خوزستان - استقلال (18:55)




منبع: همشهری ورزشی 

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-03-19 12:15:15
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر