فهرست
فن‌خال: دربی را ببازیم، باید قید سهمیه لیگ قهرمانان را بزنیم
فن‌خال: دربی را ببازیم، باید قید سهمیه لیگ قهرمانان را بزنیم

فن‌خال: دربی را ببازیم، باید قید سهمیه لیگ قهرمانان را بزنیم

آی اسپورت - سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد می‌گوید که اگر تیمش در خانه همشهری آبی‌پوش ببازد، امیدش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به کلی از بین می‌رود.  
لوئیز فن‌خال درباره رویارویی تیمش با منچسترسیتی در دربی شهر منچستر که فردا از ساعت 19:30 به وقت تهران در ورزشگاه اتحاد برگزار می‌شود، گفت: بله، اگر این بازی را ببازیم، دیگر شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان نخواهیم داشت. فاصله میان ما و منچسترسیتی اکنون چهار امتیاز است، ضمن اینکه وستهام هم هست و این تیم بالاتر از ما قرار دارد. پس منچسترسیتی فقط منچسترسیتی نیست و وستهام هم هست. اگر به منچسترسیتی ببازیم، اختلاف‌مان هفت امتیاز می‌شود که دیگر خیلی زیاد می‌شود.
فن‌خال ادامه داد: در واقع ما رده سوم جدول را می‌خواستیم، چون فصل پیش چهارم شدیم و شما هر سال باید پیشرفت کنید. با این حال تا الان ما به هدفی که می‌خواستیم دست پیدا نکردیم و یک سری عوامل سبب شدند که این اتفاق رخ ندهد. بازیکنان من بعد از بازی برابر لیورپول در لیگ اروپا روند ریکاوری‌شان را آغاز کرد‌ه‌اند اما نمی‌دانم که چقدر طول می‌‌کشد تا آنها آماده شوند. حالا ما باید برابر منچسترسیتی همان بازی را ارائه کنیم که برابر آرسنال انجام دادیم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-19 13:25:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر