فهرست
مارکا خبر داد؛ مورینیو به زودی با یونایتد قرارداد می‌بندد
مارکا خبر داد؛ مورینیو به زودی با یونایتد قرارداد می‌بندد

مارکا خبر داد؛ مورینیو به زودی با یونایتد قرارداد می‌بندد

آی اسپورت - روزنامه مارکا چاپ اسپانیایی در شماره جدید خود خبر از توافق مدیر برنامه های ژوزه مورینیو با سران باشگاه منچستر یونایتد برای هدایت این تیم در فصل آینده داده. ژرژ مندس در سفر به انگلیس با مدیران منچستر یونایتد جلساتی برگزار کرد و در نهایت به توافق نهایی رسید تا مورینیو بازگشت دیگری به لیگ برتر داشته باشد اما این بار با یکی از بهترین تیم های این رقابت ها.
در ادامه این گزارش آمده، خبر نهایی توافق مورینیو با سران من یونایتد در هفته جدید رسما اعلام خواهد شد و این مربی با سفر به انگلیس قرارداد نهایی را امضا کرده. از سوی دیگر این احتمال می رفت که رایان گیگز دستیار فعلی لویی فان خال در اولدترافورد به عنوان سرمربی جدید یونایتد در فصل آینده انتخاب شود اما گویا در نهایت خانواده گلیزر رضایت دادند تا با مورینیو توافق کنند.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-19 13:47:55
نظر دهید

۱ نظر
برزو
شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۴۱
باز خوبه سران منچستر سر عقل اومدند! وگرنه سال بعد دوباره گیگز یه نتایجی میگرفت شبیه به نتایج مویس و فان خال از اون طرف من سیتی پپ گواردیولا پیشرفت میکنه همه باید حرص میخوردند. // گیگز به لحاظ کاراکتری نمیتونست با گواردیولا رقابت کنه. / گیگز اگه باهوش باشه باید دو سال دستیار مورینیو بشه و بعد از رفتن مورینیو سرمربی بشه. // کلا مورینیو دو یا نهایتا سه سال تو منچستر خواهد موند./ بعدش منچستر میمونه برای گیگز ببینیم چند مرده حلاجه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر