فهرست
کل‌کل عجیب دو باشگاه پاری‌سن ژرمن و چلسی در توئیتر
کل‌کل عجیب دو باشگاه پاری‌سن ژرمن و چلسی در توئیتر

کل‌کل عجیب دو باشگاه پاری‌سن ژرمن و چلسی در توئیتر

آی اسپورت- دو باشگاه چلسی و پاری‌سن ژرمن، شب گذشته در یک چهارم لیگ قهرمانان به مصاف یکدیگر رفتند که طی این مسابقه، پاری‌سن ژرمن موفق شد با نتیجه ی 3-1 چلسی را شکست دهد و راه خود را برای حضور در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان هموار کند.

اتفاق جالبی که این میان رخ داد، کری خوانی بین حساب‌های رسمی توییتر دو باشگاه بود که در نوع خود بی‌نظیر است و تا به حال چنین چیزی برای باشگاه‌هایی به این بزرگی و وسعت، سابقه نداشته است.

این کری خوانی، ابتدا توسط پاریسی ها شروع شد. آنها با مخاطب قرار دادن چلسی، نوشتند که"چلسی، آیا می‌دانستید که پاریسن ژرمن برای دومین سال پیاپی به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود می‌کند؟".

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/3ff17a62504.jpg

سپس این نوبت لندنی‌ها بود که این کری را بی‌پاسخ نگذراند. آنها نوشتند: "پاری‌سن ژرمن، آیامی‌دانستید چلسی باری 7مین بار در 12 سال گذشته به نیمه نهایی صعود خواهد کرد؟"

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/3ff17a62503.jpg

لندنی‌ها که پاسخی از این کری خود نگرفتند، ساکت ننشستند و دوباره یک کری جدید را شروع کردند .آنها با مورد خطاب قرار دادن PSG بار دیگر نوشتند: "پاری‌سن ژرمن، آیا می‌دانستید چلسی در 18 بازی این فصل، 11 کلین شیت ثبت کرده است؟ "

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/3ff17a62502.jpg

پاریسی ها هم پاسخ دندان شکنی به چلسی دادند و نوشتند: "چلسی، آیا می‌دانستید که پاریسن ژرمن تا به اینجا 22 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است؟".

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/3ff17a62501.jpg

     
آی اسپورت
2014-04-03 12:46:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر