فهرست
گزارش روز: جنجال آفرینی کلوپ روی آنتن زنده ی تلویزیون ملی آلمان
گزارش روز: جنجال آفرینی کلوپ روی آنتن زنده ی تلویزیون ملی آلمان

گزارش روز: جنجال آفرینی کلوپ روی آنتن زنده ی تلویزیون ملی آلمان

آی اسپورت- بوروسیا دورتموند شب سختی را در برنابئو پشت سر گذاشت بحران مصدومیت های نائب قهرمان فصل پیش به همین راحتی دست از سر یورگن کلوپ بر نمی دارد در چنین شرایطی مواجه شدن با رئال مادرید آماده نتیجه ای به نظر جبران نشدنی را برای زرد ها رقم زد.

رئال با گل های گرت بیل و ایسکو در نیمه نخست 2 بر 0 از دورتموند پیش افتاد تا گلزنی رونالدو در نیمه دوم نتیجه را برای وستفالنی ها سنگین تر نیز کند. 

این بازی از کانال ملی آلمان به صورت زنده پخش شد و مطابق همیشه اولیور کان به عنوان کارشناس در برنامه ی زنده ی زد دی اف حضور داشت پس از پایان بازی یورگن کلوپ نیز در استودیوی زد دی اف حاضر شد تا به تحلیل و ارزیابی بازی بپردازد.

کلوپ که چند هفته ی پیش هم در دیدار مقابل زنیت به این برنامه دعوت شده بود و در مورد درگیری های لفظی با ماتیاس سامر از سوی اولیور کان مورد نقد قرار گرفته بود اینبار در اعتراض به سوالات مجری برنامه میکروفن خود را روی میز گذاشت و استودیو را ترک کرد.


Abgang ohne Stil: Jürgen Klopp verlässt das ZDF-Studio. Der BVB-Coach hatte vorher zwar Experte Oliver Kahn die Hand geschüttelt, aber nicht Moderator Jochen Breyer


کلوپ در پاسخ به مجری برنامه که پیروزی 4 بر 1 فصل گذشته را نیز در زمین دورتموند برای صعود آن ها کافی نمی دانست گفت:" به من پول نمی دهند که اینجا بیاستم و به سوالات احمقانه پاسخ دهم من فقط می توانم یک احمق باشم که با خیال راحت بگویم که می توانیم به دور بعد صعود کنیم."

کلوپ ادامه می دهد:" نمی خواهم دوباره در زد دی اف با کسانی باشم که سوالات احمقانه مطرح می کنند و منتظر پاسخ های احمقانه نیز باشند."

سپس سرمربی دورتموند میکروفون خود را روی میز گذاشت و روی آنتن زنده ی تلویزیونی از جمع اولیور کان و مجری برنامه جدا شود.


ZDF-Moderator Jochen Breyer versucht, die Situation wegzulächeln, während Klopp aus dem Bild geht


     
آی اسپورت
2014-04-03 15:32:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر