فهرست
بررسی تغییرات در نیمکت های لیگ یکی: 5 بار برای یک تیم!
بررسی تغییرات در نیمکت های لیگ یکی: 5 بار برای یک تیم!

بررسی تغییرات در نیمکت های لیگ یکی: 5 بار برای یک تیم!

آی اسپورت- تا به این جای کار که 30 هفته از بازی ها سپری شده 38 سرمربی! برای 20 تیم بکار گرفته شده اند و باید به این نکته اشاره کرد که تغییر در خیلی از تیم ها نتیجه مثبتی به همراه نداشته است و هم اکنون می بینیم نه تنها به هدف نرسیده اند بلکه از هدف هم دور شده اند.

همان طور که در فوتبال اشتباه داوری با این جمله که اشتباه داوری جزیی از فوتبال است توجیه می شود برکناری مربی هم با اشاره به این جمله که برکناری مربی حق طبیعی هر باشگاهی است بدعت شده که این رفتار نه تنها نتیجه مثبتی نخواهد داشت بلکه باشگاه ها را در راه رسیدن به هدف دچار مشکل می کند. از همه مهمتر شان و جایگاه مربی زیر سوال خواهد رفت و اینجاست که بازیکن احساس می کند جای پای مربی لغزان است و درست در همین نقطه بازیکن سالاری پدید می یابد.


استفاده از حق طبیعی هم شرایط و جایگاه دارد و در فوتبال حرفه ای مربی زمانی عوض می شود که همه شرایط و امکانات برای مربی فراهم شده باشد و مربی نیز به اندازه کافی فرصت اجرایی کردن ایده هایش را در اختیار داشته، اما دیگر به این نتیجه رسیده که ایده هایش بنا به دلایل مختلف اجرایی نخواهد شد. تازه مربی ای هم که برکنار می شود با مطالعه و تحقیق بخدمت گرفته شده اما خب در برخی از شرایط تفکرات آن گونه که پیش بینی می شود، پیش نمی رود.
در لیگ یک به برخی از مربیان تنها 4 هفته فرصت داده شد. گویی فوتبال خم رنگرزی است و حتی اکنون شاهد هستیم مربی تیم دوم جدول! هم از کار برکنار می شود.اتحادیه باشگاه کجاست؟ چرا در واکنش به این اتفاق بیانیه ای از خود صادر نمی کند؟ شاید بار دیگر منتظر تقابل با کی روش است و در این اندیشه است که بیانیه ای چند ماده ای صادر کند؟


ورزش سه
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-03-20 16:21:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر