فهرست
پیش بازی آلکمار - بنفیکا؛ رویای فینالی دیگر در اروپا
پیش بازی آلکمار - بنفیکا؛ رویای فینالی دیگر در اروپا

پیش بازی آلکمار - بنفیکا؛ رویای فینالی دیگر در اروپا

آی اسپورت -  بنفیکا امیدوار است تا فرم ایده آلش در فصل جاری را در مصاف با آلکمار نیز حفظ کند. بنفیکا در 10 دیدار اخیرش مقابل تیم های هلندی تنها یک بار در سال 1988 در ضربات پنالتی مغلوب پی اس وی آیندهون شده است.

آلکمار نیز البته در مصاف با پرتغالی ها رکورد خوبی دارد. آن ها در  3 دیداری که میزبان تیم های پرتغالی بوده اند شکست نخورده اند. 2 پیروزی در برابر اسپورتینگ لیسبون و براگا کسب کرده اند و 1 بار هم در برابر پاکوش فریرا مساوی کرده است.

بنفیکا از 29 دیدار اخیرش در تمامی رقابت ها، 25 دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشته است که این مساله نشان از قدرت این تیم دارد.


Benfica celebrate a goal from Luisao


آلکمار اما فرم خوبی ندارد. آن ها تنها 1 بار در 5 بازی اخیرشان پیروز شده اند. آن ها با مشکل گلزنی دست و پنجه نرم می کنند زیرا بهترین گلزنشان یعنی  آرون جانسون به هیچ وجه در آمادگی خوبی قرار ندارد.

جانسون در گفتگو با " Maisfutebol " اذعان داشت: " این بزرگ ترین بازی فصل ما خواهد بود و ما قصد داریم بهترین عملکردمان را داشته باشیم. آن ها یکی از بهترین تیم های دنیا هستند و کلاس کاری بالایی از خود به نمایش می گذارند."

بهترین گلزن آلکمار در یورو لیگ یعنی یوهان برگ گودمونسون در انتهای فصل تیم را ترک خواهد کرد. او در یورو لیگ 3 بار موفق به گلزنی شده است.

آلکمار در این دیدار درک مارکلیس را به علت مصدومیت از ناجیه ی زانو در اختیار نخواهد داشت اما هافبک کلیدی آن ها یعنی نمانیا گودلی می تواند با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش برای تیم به میدان رود. در آن سوی میدان ژسوس سرمبی بنفیکا تمامی نفرات خودش را برای این دیدار در اختیار خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-04-03 14:33:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر