فهرست
محبوب‌ترین ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام: معروف بالاتر از جادوگر
محبوب‌ترین ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام: معروف بالاتر از جادوگر

محبوب‌ترین ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام: معروف بالاتر از جادوگر

آی اسپورت - بعد از پایان دوران طلایی شبکه‌های اجتماعی مثل فیس بوک، حالا دوران اپلیکیشن‌های همراه مثل اینستاگرام است. همه گیر شدن گوشی‌های هوشمند و فیلتر نبودن اینستاگرام، باعث شده این برنامه معیار خوبی برای سنجش میزان محبوبیت ستاره‌های ورزش در شبکه‌های اجتماعی باشد. البته این محبوبیت، فقط مربوط به شبکه‌های اجتماعی است و شاید در دنیای حقیقی، اوضاع کمی متفاوت باشد.

در بین ستاره‌های محبوب در شبکه‌های اجتماعی، ستاره‌های والیبال توانسته‌اند چهره‌های سرشناس فوتبال را پشت سر بگذارند و بیشتر دنبال کننده را داشته باشند. سعید معروف و مهدی موسوی، به ترتیب اول و سوم هستند و علی کریمی، جادوگر آسیا در رده دوم قرار دارد.

جالب اینجاست در بین فوتبالیست‌های فعال هم سردار آزمون، بالاتر از همه ستاره‌های سرخابی بیشتر دنبال کننده را دارد. بعد از او، دوست نزدیکش مهدی طارمی ایستاده که تعداد فالوورهایش در سال اخیر چندین برابر شده و بیش از 500 هزار نفر او را در اینستاگرام دنبال می‌کنند. سایت کاپ، لیست کاملی از محبوب‌ترین ورزشکاران وطنی در اینستاگرام تهیه کرده است.


کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2016-03-20 18:59:37
نظر دهید

۶ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۵۲
یاشاسن معروف ترک اوغلی...
-
يكشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۴۶
نگارنده مطلب انگار استقلالیه و از قضا عابدزاده رو هم خیلی دوست داره. سعی کرده اونو یه نصفه استقلالی نشون بده خخخخ
-
دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵، ۰۱:۳۴
لنگی جان عابدزاده تو استقلال شد عابدزاده، تو استقلال به بالاترین افتخارات رسید، حتی وقتی باهاش مصاحبه می کنن و می پرسن ته دلت آبی هستی یا قرمز، جواب نمیده، عابدازهد استقلالیه
-
دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۳۰
عابدزاده نود درصد آبیه, ده درصد لنگی
مافیای پرسپولیس
دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۵۳
علی کریمی آدرس اینستاگرامش رو از روی فرهاد مجیدی کپی کرده. فرهاد d اسمش رو 7 بار تکرار کرده کریمی هم برداشته از روی فرهاد i رو 8 بار تکرار کرده. ایسنتای فرهاد خیلی قبل تر از کریمی درست شده
برزو
دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵، ۱۴:۰۳
پس مگه نگفتند اسطوره ی تراکتور اکانت اینستاگرامشو کامل حذف کرده؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر