فهرست
پیش بازی بازل - والنسیا؛ کار سخت سوییسی ها بدون حضور هوادارانشان
پیش بازی بازل - والنسیا؛ کار سخت سوییسی ها بدون حضور هوادارانشان

پیش بازی بازل - والنسیا؛ کار سخت سوییسی ها بدون حضور هوادارانشان

آی اسپورت - یوفا بازل را به علت رفتار نا شایست هوادارانش در جریان دیدار برگشت مقابل سالزبورگ که منجر به توقف 13 دقیقه ای بازی شده بود، به برگزاری بازی بدون تماشاگر محروم کرده است. به این ترتیب دیدار آن ها مقابل والنسیا پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

بازل که فصل گذشته نیز تا نیمه نهایی یورو لیگ پیش آمده بود این فصل نیز فصد دارد شایستگی های خودش را اثبات کند. بازل در 3 دیدار خانگی اخیرش در رقابت های اروپایی شکست نخورده است. در آن سو والنسیا نیز رکورد خوبی در بازی های خارج از خانه دارد. آن ها در هیچ یک از 5 بازی خارج از خانه در این فصل از یورو لیگ شکستی را متحمل نشده اند.


Basel Marco Streller Valentin Stocker

والنسیا همچنین در 4 بازی اخیرش در یورو لیگ موفق به "کلین شیت" شده است و اگر در این دیدار نیز دروازه اش را بسته نگه دارد می تواند رکورد دار کلین شیت در یورو لیگ باشد.

دو تیم در فصل 2003-2002 لیگ قهرمانان نیز در دور گروهی مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند. والنسیا آنجا در خانه 6-2 بازل را در هم کوبید و در سوییس هم به تساوی 2-2 رضایت داد.

سرمربی فعلی بازل یعنی مورات یاکین در هر دو بازی فصل 2003-2002 برای بازل به میدان رفته بود.

بازل با بحران مصدومیت بازیکنانش رو به رو است. ایوان ایوانف، مارکو اشترلر و اندوگان آدیلی قطعا دیدار مقابل والنسیا را از دست خواهند داد. همچنین حضور آرلیند آیتی، کی ووسر و بهرنگ سفری نیز در هاله ای ابهام قرار دارد.

در آن سمت والنسیا نیز شرایط چندان بهتری ندارد. دیگو آلوس، ویکتور رویز، ریکاردو کاستا و فیلیپ سندروس همگی مصدوم هستند و مشخص نیست که بتوانند تیمشان را در این دیدار همراهی کنند. والنسیا همچنین خاویر فوئگو را به علت محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-04-03 14:13:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر