فهرست

گمانه زنی دزباره ترکیب تیم ملی: 11 مرد دوست داشتنی

آی اسپورت - کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی 24 بازیکن را برای اردوی نهایی تیم ملی جهت رویارویی با هند و عمان در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی دعوت کرده است. به اعتقاد خیلی از کارشناسان این 2 دیدار می تواند آخرین شانس ها برای بازیکنان جوانتر باشد که در صورتی که کی روش به آنها میدان بدهد، بتوانند خودشان را نشان دهند زیرا از دور بعدی این رقابت ها، قطعا تمام بازیهای ایران سخت و سرنوشت ساز خواهد بود و جای ریسک کمتر است.
 برای بازی نخست مقابل هند، در خط دروازه کی روش باید از اخباری یا مظاهری استفاده کند چون بیرانوند از این بازی محروم است. در مرکز خط دفاع شانس سیدجلال حسینی و پژمان منتظری بیشتر است اما استفاده از پورعلی گنجی و حتی پورقاز هم بعید نیست. در سمت راست خط دفاعی رقابت اصلی میان وریا غفوری و رامین رضاییان است. در سمت چپ خط دفاعی میلاد محمدی در صورتی که کی روش از حاج صفی در این پست استفاده نکند، احتمالا در ترکیب ثابت قرار می گیرد.
 در خط میانی و پست هافبک دفاعی در غیاب آندو هم انتخاب کردن 2 نفر از میان امید ابراهیمی، کمال کامیابی نیا و سعید عزت اللهی قطعا سخت خواهد بود. در سمت راست اشکان دژاگه مقابل هند با محرومیت مواجه است و مشخص نیست کی روش برای آن سمت چه تصمیمی دارد؛ از جهانبخش استفاده خواهد کرد یا نفر دیگری. در پست هافبک چپ هم نفراتی چون وحید امیری، احسان حاج صفی و داریوش شجاعیان شانس بازی خواهند داشت. پست هافبک وسط شاید به دست مسعود شجاعی سپرده شود و در خط حمله نیز انتخاب یک مهاجم از بین آزمون، قوچان نژاد، طارمی و انصاری فرد و یا حتی یک زوج از این میان بسیار سخت است.


منبع: کاپ
     
آی اسپورت
2016-03-21 09:52:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر