فهرست
دغدغه جدید کی‌روش در تیم ملی؛ اخباری یا مظاهری؟
دغدغه جدید کی‌روش در تیم ملی؛ اخباری یا مظاهری؟

دغدغه جدید کی‌روش در تیم ملی؛ اخباری یا مظاهری؟

آی اسپورت - به نظر می رسد دغدغه های کی روش در خط دروازه هم در حال برطرف شدن است. در گذشته نزدیک همه نگاه ها به مهدی رحمتی بود و بعد از خداحافظی این دروازه بان کروش به رحمان احمدی و علیرضا حقیقی میدان داد که اولی کمتر حضور در اردوی تیم ملی را تجربه کرده و دومی هم چند فصل نیمکت نشینی را در روبین کازان تجربه کرده بود اما اکنون علیرضا حقیقی تبدیل به یک دروازه بان باتجربه شده و با بازی در لیگ پرتغال رفته رفته در حال پیدا کردن خود است و در ادامه مسیر هم با تجربه بازی در جام جهانی می تواند مهره قابل اتکای تیم ملی باشد.
اگر چه این روزها علیرضا حقیقی مصدوم است و سوشا مکانی هم از نگاه دن گاسپار از شرایط آرمانی خود دور است وعلیرضا بیرانوند هم به دلیل محرومیت نمی تواند درون دروازه ایران بایستد اما باز هم کروش دغدغه ای ندارد چون تیم ملی صاحب دو دروازه بان خوب دیگر شده است.
محمد رضا اخباری دروازه بان تراکتورسازی که پیش تر او را در سایپا هم دروازه بان خوبی دیده بودیم. او در اوج جوانی با تجربه بازی در مقدماتی المپیک و هم چنین لیگ قهرمانان آسیا با شرایط بازی های بین المللی آشنا شده و بی شک آماده ماجراجویی است. از سویی رشید مظاهری که در ذوب آهن پله به پله بالا آمده دروازه بان ششدانگ و از همه مهمتر باحوصله ای نشان داده و طبییعی است منتظر یک اشاره کوچک از سویی کروش است تا خودی نشان دهد.این دو دروازه بان به لطف بازی های خوب در لیگ برتر در لیست نهایی کروش برای بازی با هند و عمان جای گرفته اند و جالب اینکه به دلیل همراهی تیم های خود در لیگ قهرمانان در فاز نخست اردوی تدارکاتی تیم ملی حضور نداشتند.
کروش برای بازی با هند از بین اخباری و مظاهری یکی را برای بازی دادن انتخاب خواهد کرد. این مهم نیست کدام دروازه بان بازی می کند. جای خوشحالی دارد که کروش دراین پست هم با ترافیک بازیکن مواجه شده است.
منبع: خبر آنلاین
     
آی اسپورت
2016-03-21 11:06:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر