فهرست
واکنش دورتموندی‌ها پس از برد مقابل آگزبورگ:همچنان ایستاده‌ایم
واکنش دورتموندی‌ها پس از برد مقابل آگزبورگ:همچنان ایستاده‌ایم

واکنش دورتموندی‌ها پس از برد مقابل آگزبورگ:همچنان ایستاده‌ایم

آی‌اسپورت- بروسیا دورتموند موفق شد با برد در بازی دیشب، همچنان تنور رقابت‌های بوندسلیگا را در 7 هفته مانده به انتها گرم نگه دارد. در پایان این بازی سایت بوندسلیگا به گفت و گو با دورتموندی‌ها پرداخت.


توخل:
فشاری که در بازی‌های پی در پی هفته‌های قبل به تیم وارد شده بود، در نیمه اول به خوبی نمایان بود. نتوانستیم به خوبی پرس را از بالای زمین انجام دهیم. بعد از دریافت گل اول اوضاع مشکل‌تر از قبل شد. گلِ مساوی که قبل از پایان نیمه اول به ثمر رساندیم، بسیار مهم بود. بعد از تغییراتی که دادیم، قفل تیم باز شد و در فاز تهاجمی خطرناک‌تر ظاهر شدیم. هرچند بازی پیچیده‌ای بود ولی ما لایق این پیروزی بودیم.


هوملس:
این بازی مدرکی دیگر برای اثبات بلوغ ما بود. زیرا خونسردی خود را حفظ کردیم، زیرا می‌دانستیم وقت کافی برای بازگشت را داریم. عقب افتادن با نتیجه 1-0 کمی آزار دهنده بود و بازی را برای ما  دشوار کرد، چرا که آگزبورگ روی دفاع متمرکز شد. در نیمه دوم کمی دقیق‌تر شدیم. در نیمه اول در برخی از صحنه‌ها بد به توپ ضربه زدیم و این شامل خود من نیز می‌شود. ما همگی در بازی نقش داشتیم، به راحتی پاس‌های اشتباه می‌دادیم و نبردها را به آسانی از دست می‌دادیم. اما ما گذر زمان رشد کردیم، متمرکزتر شدیم، عالی کار کردیم و پس از گل سوم هم فوق‌العاده بودیم چرا که گذاشتیم توپ حرکت کند و حریف بدود. در طرف دیگر بایرن مونیخ در حال حاضر عالی بازی می کند و گل نمی خورد. اما اگر آنها بلغزند ما همچنان ایستاده‌ایم. خواهیم دید که این چرخه چقدر ادامه خواهد داشت.


بورکی:
در ابتدا تمرکز برای ما کمی سخت بود. ما کمی ریسک کردیم، آگزبورگ در نیمه اول دو شوت داشت و یک گل زد اما ما اعتماد به نفس داشتیم و از توانایی‌ها خود با خبر بودیم. نیمه اول مطمئنا چیزی نبود که ما انتظار داشتیم اما ما خونسرد ماندیم و بازی خودمان را کردیم. این کلید موفقیت ما بود، اینکه حتی در رختکن هم آرام ماندیم.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-21 13:03:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر