فهرست
تصمیم جدید جلالی: سکوت درباره تیم ملی
تصمیم جدید جلالی: سکوت درباره تیم ملی

تصمیم جدید جلالی: سکوت درباره تیم ملی

آی اسپورت - برنامه ویژه نود برای بررسی حذف تیم امید از مسابقات انتخابی المپیک، آخرین حرف‌های جلالی درباره تیم ملی بود. رئیس کانون مربیان که در صدر فهرست مخالفان کی‌روش قرار دارد، در آن بازی از عملکرد کادرفنی ایرانی تیم امید و نتایج آن‌ها دفاع کرد و حرف‌های او، با واکنش زیادی در شبکه‌های اجتماعی همراه شد. حالا جلالی تصمیم گرفته دیگر درباره تیم ملی حرف نزند و به ورزش سه می‌گوید سال 95 سال سکوت او درباره تیم ملی خواهد بود:‌ «فعلا صلاح نیست حرفی در این باره بزنم و تصمیمم این است در سال جدید نیز موضوع سکوت در پیش بگیرم.» به نظر می‌رسد این سکوت، بی ربط به احتمال جدایی کی‌روش بعد از انتخابات فدارسیون فوتبال نباشد.

جلالی هنوز به قهرمانی امیدوار است و سایپا را یکی مدعیان جدی جام می‌داند: «متاسفانه در این فصل موقعیت های گل زیادی را از دست داده ایم. با این وجود خیلی امیدوارم که در بازی های پیش رو بتوانیم در جدول بالا بیاییم. ما به دنبال این هستیم تا پیشرفتی که از فصل گذشته برایمان آغاز شده است را ادامه دهیم و بتوانیم جزو بهترین ها باشیم. من فکر می کنم سایپا هنوز هم مدعی قهرمانی است و می توانیم جبران کنیم و پله پله بالا بیاییم.»

کاپیتان تیم ملی، شروع خوبی در سایپا نداشته اما جلالی به اوج گرفتن او امیدوار است: «هر بازیکنی وقتی وارد یک محیط جدید می شود، نیاز به زمان دارد تا بتواند با شرایط خو بگیرد. آندو با اینکه دیر به تیم ما اضافه شد اما خیلی خوب با تیم به هماهنگی رسید. شاید از نظر نوع بازی کمی با گذشته تفاوت دارد اما این مساله نیاز به زمان دارد که ما آن را در اختیار نداشتیم. انشاءالله در بازی های آینده آندو هم بهترین بازی هایش را برای سایپا انجام می دهد و همانی می شود که همه انتظار دارند.»
کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-21 14:28:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر