فهرست
ابراهیمی: شاید مقابل هند نتیجه نگیریم
ابراهیمی: شاید مقابل هند نتیجه نگیریم

ابراهیمی: شاید مقابل هند نتیجه نگیریم

آی‌اسپورت- امید ابراهیمی پیش از آغاز تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران در مورد وضعیت تمرینات گفت:«تمام بازیکنان به اردو آمده‌اند و کامل شده‌ایم. باید تا بازی با هند و عمان تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم تا در این بازی‌ها به هدفی که داریم برسیم».

هافبک استقلال درباره دعوت شدن بازیکنان جوان به اردوی تیم ملی گفت:«همیشه فضای تیم ملی همین بوده و همین‌طور خواهد بود. همه دوست دارند به تیم ملی کمک کنند و جوانان هم خوب کار می‌کنند. امیدوارم مانند همیشه با این نوع تمرینات بتواند به تیم ملی کمک کند. خوشبختانه همه در تمرینات تلاش می‌کنند و انگیزه دارند تا کار کرده و به کمک تیم ملی بیایند».

هافبک تیم ملی کشورمان در خصوص دیدار مقابل هند و اینکه ایران بازی ساده‌ای را پیش رو خواهد داشت، گفت:«از حالا نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. فوتبال غیرقابل پیش‌بینی بوده و بارها دیده‌ایم که بزرگ‌ترین تیم‌های دنیا هم مقابل تیم‌های ضعیف‌تر نتیجه نمی‌گیرند. همه چیز در مستطیل سبز مشخص خواهد شد و  اینکه چه کسی برنده می‌شود مشخص نیست. ما نباید خودمان را مقابل هند از پیش برنده بدانیم بلکه باید تلاش کرده نکاتی را که کی‌روش می‌گوید، مدنظر قرار دهیم تا بتوانیم از زمین برنده بیرون بیاییم».

ابراهیمی در خصوص مشکلات زمین تمرین تیم ملی که با حضور در ورزشگاه آزادی حل شده است گفت:«در خصوص زمین باید بگویم همیشه تیم ملی باید امکانات خوبی داشته باشد و زمینی مختص به تیم ملی تهیه شده و تیم ملی همیشه تمرینات خود را بدون دردسر برگزار کند. خوشبختانه اکنون بهترین زمین چمن ورزشگاه آزادی است که در اختیار تیم ملی قرار گرفته است و امیدواریم مسئولان تلاش کنند تا دغدغه‌ای در این خصوص نداشته باشیم».


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-21 15:09:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر