فهرست
گزارش آماری: بهترین کاپیتان لیگ برتر
گزارش آماری: بهترین کاپیتان لیگ برتر

گزارش آماری: بهترین کاپیتان لیگ برتر

آی اسپورت- آمار شانزده کاپیتان نخست لیگ برتر را تا به این جای فصل مرور می کنیم.
استقلال : 20 بازی، 9 کلین شیت، یک پنالتی
 مهدی رحمتی سه مسابقه از لیگ این فصل را از دست داد. او در این مدت نُه کلین شیت ثبت کرد. همچنین ضربه پنالتی محمد ابراهیمی را مهار کرد. مهدی رحمتی پنج بار هم با کارت زرد داورها جریمه شد که محرومیت از دو مسابقه را برایش به همراه داشت. همچنین او از سیاه جامگان و گسترش فولاد هم در دور رفت بیش از یک گل دریافت کرد.


 
نفت تهران: 657 دقیقه، 3 کلین شیت، 2 کارت
علیرضا عزتی چهار هفته نخست لیگ را به طور کامل بازی کرد. سپس او پیش از دیدار مقابل استقلال مصدوم شد و تا هفته هجدهم را به طور کامل از دست داد. کاپیتان نفتی ها پس از آن حدود 300 دقیقه دیگر هم به میدان رفت. نفت در حضور علیرضا در سه دیدار گل نخورد. ضمن این که با دریافت یک کارت زرد دیگر نخستین محرومیت فصلش را تجربه خواهد کرد.


 
ملوان بندرانزلی: 1 گل، 3 پاس گل، 1پنالتی
پژمان نوری فقط دیدار مقابل دو تیم مشهدی را از دست داده بود. پژمان در 1835 دقیقه فصل به میدان رفت. ملوان در هشت دیدار با حضور نوری گلی نخورد و پژمان مقابل گسترش فولاد هم با شوتی زیبا تنها گل فصلش را به ثمر رساند. او سه پاس گل داد و یک پنالتی هم گرفت. نوری سه کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت کرد.


 
 
 
 
فولاد خوزستان: هیچ، هیچ، هیچ!
مهرداد جماعتی که فصلِ بعدی را سپری می کند فقط 657 دقیقه بازی کرد. او فقط یک کلین شیت را همراه تیمش تجربه کرد. مهرداد هیچ آمار دیگری در این فصل به جای نگذاشت.

 
 
صبای قم: 2 گل، 1 پاس گل، 1 کارت
ابوالفضل ابراهیمی در 1979 دقیقه فصل به بازی رفت. او دو گل زد و یک پاس گل داد. همچنین در اولین دیدار فصل با کارت داور جریمه شد.


 
 
سیاه جامگان: 5 گل، 3 پاس گل، 1 پنالتی
غلامرضا عنایتی 1810 دقیقه بازی کرد، پنج گل زد، سه پاس گل داد و یک پنالتی از دست داد.
 
 
سپاهان: 6 کلین شیت، دو گل، دو کارت
هادی عقیلی مدافع مغضوب استیماچ در 1440 دقیه این فصل شش کلین شیت، دو گل از روی نقطه پنالتی و دو کارت زرد را به ثبت رساند.


 
 
راه آهن: رکورددار بازی
ابراهیم کریمی فقط دوازده دقیقه از لیگ این فصل را از دست داد. او در این مدت هفت کلین شیت ثبت کرد و همراه تیمش هیچ توفیق دیگری نداشت.


 
 
سایپا: 1گل، 1 پاس گل
ابراهیم صادقی 1804 دقیقه بازی کرد، یک گل زد و یک پاس گل داد.


 
 
ذوب آهن:بدون گل، دو پاسِ گل قاسم حدادی فر در 1424 دقیقه ای که به میدان رفت هیچ گلی نزد ولی دو بار پاس گل ارسال کرد. همچنین یک بار هم با کارت زرد داور جریمه شد.


 
 
تراکتورسازی: 4+1 گل، 3 پاسِ گل
محمد ایرانپوریان در 1565 دقیقه هشت کلین شیت ثبت کرد، یک گل در جریان بازی زد و چهار گل هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و سه پاس گل داد.


 
پرسپولیس: هیچ، هیچ، هیچ!
علیرضا نورمحمدی 877 دقیقه به میدان رفت که چهار کلین شیت با تیمش تجربه کرد. کاپیتان همیشه عصبانی پرسپولیس هیچ آمار دیگری ندارد.


 
 
 
پدیده: 20 بازی، 7 کلین شیت
مجتبی روشنگر در بیست دیدار فصل درون دروازه پدیده قرار گرفت. او در این مدت هفت بار دروازه اش را بسته نگه داشت.


استقلال خوزستان: مصدوم، مصدوم، مصدوم
عبدالهادی خنیفر فقط 298 دقیقه بازی کرد و مصدومیتش باعث شد که آماری از او در این فصل به جای نماند.


 
 
استقلال اهواز: دو پاس گل، یک پنالتی
عادل کلاه کج در 1200 دقیقه، دو پاس گل و یک پنالتی داد.


 
گسترش فولاد: 8 کلین شیت، 1 پنالتی، سه کارت
محمد نصرتی که در دیدار دوستانه قبل از عید با مصدومیت مواجه شد، ادامه فصل را از دست داد. به همین دلیل پرونده لیگ پانزدهم برای نصرتی بسته شد. مدافع گسترش فولاد در این فصل 1482 دقیقه بازی کرد. او در این مدت هشت کلین شیت را به همراه تیمش تجربه کرد. او یک پنالتی تقدیم حریف کرد و سه بار هم با کارت زرد جریمه شد.


کدخبر: 9407
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-21 15:28:57
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۸:۰۲
اون وقت الان اگه تو نود نظرسنجی بذارن بهترین کاپیتان هادی خدا بیامرز رو انتخاب میکنند! // سید تو تمام امار و ازقام بهترینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر