فهرست
انتقاد گزینه مربیگری «خونه به خونه» به کی‌روش: هند و عمان را چشم بسته هم می بریم
انتقاد گزینه مربیگری «خونه به خونه» به کی‌روش: هند و عمان را چشم بسته هم می بریم

انتقاد گزینه مربیگری «خونه به خونه» به کی‌روش: هند و عمان را چشم بسته هم می بریم

حمید درخشان  در رابطه با خبر مذاکره اش با مسئولان باشگاه خونه به خونه بابل برای قبول سرمربیگری این تیم گفت: صحبت های مقدماتی بین من و باشگاه انجام شده اما هنوز چیزی نهایی نشده است. فکر می کنم تا 2، 3 روز دیگر همه چیز مشخص شود.
 این پیشنهاد را قبول می کند یا خیر؟ در این روزهای ابتدایی سال این پیشنهاد را بررسی می کنم و می خواهم بدانم که واقعا می توانم این تیم را کمک کنم یا خیر.
 پیشنهاد باشگاه خونه به خونه برای فصل جاری است یا در صورت صعود به لیگ برتر تمدید می شود؟ فوتبال را اصلا نمی شود پیش بینی کرد و الان صد در صد اینطور نیست که بگوییم خونه به خونه به لیگ برتر صعود کرده است. حتی پیکان که در صدر جدول لیگ یک است، صعودش قطعی نیست. ممکن است در 2، 3 بازی آخر همه چیز تغییر کند. باید ببینم که چقدر می توانم کمک کنم.
رویارویی تیم ملی فوتبال با هند و عمان در تعطیلات نوروز: ما خودمان هم می دانیم که این تیمها حریف سرسختی برایمان نیستند و نباید خودمان را گول بزنیم. این 2 تیمی که با ما بازی می کنند، هیچ وقت در سطح ایران نبوده اند. هند را که فکر می کنم ما چشم بسته هم می توانیم ببریم و عمان را هم شاید چون یک کشور عربی است، برایمان کمی حساس باشد اما با این حال زور آنها به فوتبال ایران نمی رسد. توانایی که در تیم ما هست، در عمان به هیچ وجه نیست.
تساوی دور رفت ایران و عمان: شرایط بازی در کشورهای عربی کاملا متفاوت است. آنها با استفاده از مسائل حاشیه ای از جمله زمین تمرین، روادید و... کار را سخت می کنند اما ما اینجا مقابل تماشاگران خودی بازی می کنیم و می توانیم با نتیجه ای پرگل پیروز شویم. قطعا آنها اینجا هم برای تساوی به میدان می روند اما در شرایط عادی 2 گل از ما عقب هستند. به نظرم فوتبال ما اینقدر ذلیل نشده که مقابل عمان هم استرس و مشکل داشته باشیم. شاید ژاپن، کره و عربستان برای ما سخت باشند چون سرمایه گذاری کرده اند اما امثال عمان، کویت و بحرین در حد ما نیستند.
از مهدی طارمی به عنوان مرد سال فوتبال ایران نام برده می شود: به نظر من نفرات دیگری به جز طارمی نیز لایق چنین عنوانی بودند اما به هر حال این قرعه به نام طارمی درآمده است. مثلا علیرضا جهانبخش هم امسال عملکرد فوق العاده ای داشته است. شانس به طارمی رو کرده و باید بداند که در چه جایگاهی قرار گرفته است و قدرش را بداند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-21 18:28:06
نظر دهید

۱ نظر
حسین
سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۴۲
من به عنوان یه بابلی پرسپولیسی میترسم این بلایی که سر پرسپولیس آورد رو سر خونه به خونه بیاره.که مطمئنم میاره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر