فهرست
ادعای بامزه علی پروین: نوه‌ام استقلالی است!
ادعای بامزه علی پروین: نوه‌ام استقلالی است!

ادعای بامزه علی پروین: نوه‌ام استقلالی است!

علی پروین در یک گفت و گوی نوروزی گفت: به همه مردم سلام عرض می کنم و سال نو را تبریک می گویم. امیدوارم سال خوبی را در پیش داشته باشند. سال 94 زیاد برای من خوب نبود اما امیدوارم سال 95 خوب باشد.
بهترین لحظه سال 94 برای او چه زمانی بوده؟ همان عید نوروز بود چون من خودم عاشق عید نوروز هستم و این لحظات را دوست دارم. امسال هم مثل همیشه در عید به رامسر می روم و تقریبا الان 25 سال شده است در عید به آنجا می روم.
چطور در طول این 25 سال به جای دیگری سفر نکرده؟ آنجا را دوست دارم. یک کوچه بن بست داریم و تور والیبال می بندیم و کلی کری می خوانیم و جری زنی می کنیم.
شانس قهرمانی پرسپولیس: من 4 ماه قبل هم گفتم که پرسپولیس خوب بازی می کند و به نظرم در 4 تیم می آید اما الان دیگر امیدوار هستیم که قهرمان شود.
درباره نوه اش که استقلالی است: خیلی راحت می گوید استقلالی هستم. بازی هم که می کنیم، این بچه جرزنی می کند. البته او استعداد خوبی در فوتبال دارد اما باید رژیم بگیرد و وزنش را پایین بیاورد. فعلا فقط در زمین می ایستد و نمی دود.
 به چه کسی عیدی می دهد؟ من فقط 2 اسکناس 500 تومانی به نوه هایم می دهم و بس. یک جا این را گفتم و همه تعجب کردند.
بهترین عیدی اش را از چه کسی گرفته؟  آن زمانی که مادر و پدرم زنده بودند، 2 تومانی به من عیدی می دادند و آن موقع آن 2 تومانی هم خیلی بود. وقتی که با هواپیما با تیم به سفر می رفتیم، من غذای هواپیما را دوست نداشتم و به همین دلیل مادرم یک قابلمه کوکو یا کتلت درست می کرد و به اردو می بردم و همه از جمله مهاجرانی از آن می خوردند. همه دوست داشتند یک تکه به آنها بدهم اما خودم اول می خوردم و بعد به آنها می دادم.  آن زمان ها گذشت که دیگر امثال مهاجرانی، زرکش و شرفی با ما بودند. در تمام مسافرت های طولانی این بساط را داشتیم.
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-21 18:37:33
نظر دهید

۱ نظر
معین
سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۵۴
500 هزار تومان صحیح است نه 500 تومان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر